Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen nevet adtok/adtatok/ter...

Milyen nevet adtok/adtatok/terveztek a babatoknak? Milyen megfontolasbol?

Figyelt kérdés

mennyire fontos manapsag hogy milyen nevet adunk a gyermeknek, fontos e egyaltalan?

Azt latom, hogy egyre tobb a modern nev, es hihetetlen furcsa neveket adnak a szulok a gyermekeiknek.

Belegondoltak abba h a gyerek egesz eleten keresztul viseli majd a nevet?


2009. ápr. 17. 09:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Most 5 éves lányom 9 hónapig Csillának készült, végül szülés előtt pár órával meggondoltuk magunkat és Noémi lett. Nem tudom megmagyarázni, hogy miért. Egyszerüen éreztük a férjemmel, hogy ez a megfelelő név.

1 hónap múlva megszületik a másik lányunk, aki Zsófi lesz, de ennek sincs különösebb oka. Talán csak annyi, hogy nagyon bonyolult a vezetéknevünk, ezért valami egyszerü nevet szeretnénk. De 1 hónap sok idő, ki tudja, lehet, hogy most is meggondoljuk magunkat :-)

2009. ápr. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Szia!Ha kislányunk lesz,Ernesztina lesz a neve,mert szerintünk gyönyörű szép név.Ha fiú telán Patrik,de még nincs eldöntve.
2009. ápr. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam Áron. Szép magyar név, nem túl gyakori és ha nagyobb lesz akkor nem lesz ciki a neve!
2009. ápr. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Az én lányom Amina Gréta. Mivel tömegnév a vezetéknevünk, nem akartunk olyan nevet adni, amiből van már vagy millió az országban. Mindkét nevet apukája választotta, de mivel nem tudtunk dönteni a kettő között, így megkapta mindkettőt. Nem gondolom, hogy ez olyan cicki név lenne, amivel nem lehet élni.
2009. ápr. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én is tudományos alapon választottam, Van két fiúnk mindkettőnek 5 betűs. Jött pici lány, hát 5 betűst kerestünk ami tetszik. Panna. Jött megint pici lány, 5 betüs...Hanna.Nekünk tetszik.
2009. ápr. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!