Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy egy nagyon...

Lehetséges hogy egy nagyon vékony, inkább sovány nőnek 5kg feletti gyereke szülessen?

Figyelt kérdés
2011. aug. 22. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
sztem lehet.
2011. aug. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Bizony lehet:) Barátnőm 172cm magas, és 53 kg. A fia 5010g-al és 60 cm-el született.
2011. aug. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet. A szomszédom 1 hónappal előbb szült, mint én. 55 kg, alacsony, karcsú hölgyemény. A babája majdnem 4 kg volt, az utolsó hónapokat kényszertartásban töltötte a baba, beteg is lett a lába. Semmit nem hízott, pedig szó szerint zabált, még éjjel is ment enni. Az utolsó 2 hónapban már nem szedhetett terhesvitamint se, próbálták visszafogni a babát.

Úgyhogy nagyon is lehet.

2011. aug. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Értem,köszönöm.

Ma beszélgettem egy anyukával és ő mondta hogy 5100grammal szülte az első gyerekét,egy fiút. Viszont a nő nagyon sovány,és mindig is ilyen volt,ezért kételkedtem. Vele volt a 3éves kislánya aki viszont mind súlyra mind magasságra kisebb volt mint az én 1,5évesem. És ott volt még a tizenéves lánya is. Azt mondta hogy a nagy lánya 18hónaposan 16kg volt,és diétáztatnia kellett. A lány pedig szintén elég soványka volt.

2011. aug. 22. 21:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Unokatesóm is 4900 grammos babát szült. Ő kb. 175 cm, és 55 kg.
2011. aug. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!