Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy tud lemondani a gyerekről?

Hogy tud lemondani a gyerekről?

Figyelt kérdés

8hós lesz a pici, apukával külön vagyunk, mondta hogy nem akarja látni,én erre mondtam hogy mondjon le róla, nem kell fizetnie sem, de jogai se lesznek, se most se később!

Ez hogy megy?

Mindketten ezt akarjuk!


2011. aug. 18. 10:07
 1/6 josek ***** válasza:
gyámügyre kell menni, de a gyerek tartásrol nem kéne lemondanod, hisz még jol is jöhet az a pénz
2011. aug. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 josek ***** válasza:
ha le is mond a gyerekröl attol még fizetnie kell, füzessen csak ki tudja mit hoz a jövö, ha másnak nem is de a gyereknek el tudod rakni számlára ha neked nincs szükséged a pénzére, igy jobb lesz a gyereknek 20-22év mulva lesz pénze, egyetem jogsi bármi másra amit nem neked kell füzetni, jol gondold meg
2011. aug. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igazábólannél a havi 15ezernél, nekem többet érne ha 3éves korától nem vihetné el tőlem
2011. aug. 18. 11:12
 4/6 josek ***** válasza:
attol mert füzet az nem azt jelenti hogy el is viheti, lemondhat a gyerekröl de anyagi kötelezettsége adtol még van, attol még enni inni öltözködni élnie kell a gyereknek mert ö lemond róla,, lemond, de füzet ennyi láthatása 0
2011. aug. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 josek ***** válasza:
de egy gyámügyes jobban fel tudná vázolni ezt neked
2011. aug. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sógornőm volt férje is lemondott a gyerekeiről, de ettől még a gyerektartást vonják tőle! A mai világban jól jön az a pénz. Ne csak megcsinálja a gyereket, gondoskodjon is róla! Ha másképp nem, hát anyagilag. Szerintem ez így fair.
2011. aug. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!