Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Teszveszes/vaterás kérdés?

Teszveszes/vaterás kérdés?

Figyelt kérdés
Valaki tud nekem segíteni most kezdem árulni babám ruháit, fel is tettem már párat, hogyan postázzam csomagoljam??? Ha 1 darab van vagy több (gondolom akkor kerítek valami dobozt) és honnan tudom megírni a vevőnek mennyi lesz a pk???
2011. aug. 16. 09:39
 1/8 anonim ***** válasza:
fent vannak a postázási dijak.Ha csomagpt küldesz mármint több ruhát akkor érdemes standard csomagként obozba feladni.990ft.ha csak 1-2 ruha ami belefér nagyobb boritékba akkor ajálva,vagy simán is feladhatod boritékba.kb 530ft szokott lenni.Én mérlegen lemérem.Ha nem találod a dijazást akkor nézd a postai dijszabájokban.
2011. aug. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Remélem a lenti link segíteni fog. Ha valaki megveszi a termékemet, akkor becsomagolom (több méretben tartok itthon borítékokat) és lemérem. Ha kicsit nehézkes és tutira akarsz menni, akkor vidd le a postára. Én is szoktam, bár tőlünk kb. 10 perc séta a gyerekkel.

[link]

2011. aug. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen :) nagyon sokat segítettetek :) szuper :)


még 1 kérdés, ha én dobozban adok fel valamit mérettől függetlenül 1050 ft???? viszont, ha bele tudom rakni nagy borítékba akkor lemérem ugye???

Mennyi a maximum ruha amit beleraktok borítékba???

2011. aug. 16. 10:33
 4/8 anonim ***** válasza:

Dobozban is adhatod fel levélként, akkor ha nem halad meg egy bizonyos méretet és 2 kg-t.

A 6. oldalon vannak a mérethatárok:

[link]


Én itt szoktam kiszámolni hogy mennyibe kerül:

[link]

2011. aug. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a tájékoztatást ez már több mint elég....még egyszer köszönöm szép napot :)
2011. aug. 16. 13:46
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem dobozba csak akkor érdemes tenni, ha amúgy is nagy a ruhák súlya. Tehát pl. 1 db pólót nem érdemes, mert kapásból 2x annyi lesz a súlya, úgy meg több lesz a postaköltség, aminek a vevőid biztosan nem fognak örülni :)

A többféle méretű boríték jó ötlet, főleg a bubis, de az meg rohadt drága és nem éri meg.

Szerintem a legjobb a tekercsben árult barna csomagolópapír és az átlátszó széles ragasztószalag. Csak berakod egy zacsiba a rucikat, leragasztod, majd szépen becsomagolod, légmentesen leragasztod, megcímzed és kész!

Ennél olcsóbb talán csak az újságpapír lenne :)

2011. aug. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi :) azt a barna csomagolót hol lehet kapni????
2011. aug. 16. 20:17
 8/8 anonim ***** válasza:
írószerben vettem
2011. aug. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!