Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után aki nem tartotta...

Szülés után aki nem tartotta be a 6 hetet (együttlétre értem) lett valami problémátok?

Figyelt kérdés
ha igen, milyen volt a kezelése?
2011. aug. 4. 22:51
 1/8 anonim ***** válasza:

6 het egyik szulesem utan sem volt kivarva, de a doki nem is mondta.


Azt mondta, hogy addig nem lehetunk egyutt, amig a gyermekagyi verzes/folyas tart.

Ha teljesen megszunt, akkor varni kell par napot, ha nem ter vissza, akkor az azt jelenti, hogy a meh oldala begyogyult a placenta helyen es nincs fertozesveszely.

A mehszaj egyebkent hamar visszahuzodik, nem ez a donto szempont, hanem a seb.


Varratom/vagasom/repedesem nekem nem volt. arra sem kellett varni.

2011. aug. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Off bocsi, ez engem is erdekel.
2011. aug. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igen, én is így voltam.... már csak barnáztam, aztán az is elműlt ...vártam 2napot (addig semmi) aztán lefeküdtünk és másnap újra véreztem!! Szóval most félek hogy gond van :S

Varratok nekem sem voltak, császárom volt!

És köszi a választ! :)

2011. aug. 4. 23:03
 4/8 anonim ***** válasza:

Mi mindkét alkalommal 4 hétig bírtuk...

Semmi gond nem volt.

2011. aug. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Barátnőmék 2,5 hétig bírták, császárral született a babája (nem tudom ennek van-e jelentőssége,de szerintem igen).

Nem lett semmi baja.

2011. aug. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én mindkétszer császáros voltam,és mindkétszer 2-3 hétig birtuk.Nem lett semmi bajom,de ismerek olyat akinek igen,vissza kellett feküdnie a kórházba!!!
2011. aug. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Angliában élő barátnőm mondta, hogy ott nem hat hetet mondanak az orvosok, hanem azt, hogy a vérzés elállásáig várjanak. Az ugye kevesebb, mint hat hét.
2011. aug. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy a verzes nem tart 6 hetig, nekem az elso utan pont ennyi ideig tartott. Nekem azt mondtak, 4-8 hetig normalis a verzes. De en is addig varnek, mig elall a verzes.
2011. aug. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!