Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akinek van Viola nevű ismerőse...

Akinek van Viola nevű ismerőse, jellemezné pár szóban?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik a név, de csak olyan Viola ismerősőm van, akit nem kedvelek.

Egyik nagyon képmutató, másik nagyon depressziós, pesszimista.


2011. aug. 2. 23:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Akit én ismerek. Alacsony, picit duci, mindig jó kedvű, jókat lehet vele beszélgetni és nagyon jó szívű. Mindig az igazat mondja, nem azt amit hallani szeretnél. Nagyon szeretetre méltó ember!
2011. aug. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne mások jellemzői miatt válaszd vagy épp ne a nevet.

Egyébként én két Violát ismerek, az egyik egy középkorú nő, velem mindig nagyon kedves; a másik egy ovis kislány gyönyörű szőke fürtökkel. Igazi kis hercegnő, nagyon bájos és barátságos.

2011. aug. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
ettől még nagyon tetszik a név, csak érdekes, amiket leírtatok. :)
2011. aug. 3. 21:39
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

2 felnott not ismerek


kedvesek inkabb visszafogottak kicsit elvontak ( de jo ertelemben) nevetgelosek mosolygosak muveltek es nagyon kedves bajos arcuk van.

Muveszlelek mindketto :) barna haj barna szem es rozsaszines szep boruk van :)

2011. aug. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
köszi! :)
2011. aug. 6. 22:30
 16/17 anonim ***** válasza:
Nekem van egy hetedikes barátnőm akit Violának hívnak én is lány vagyok tehát nem úgy h járok vele félre ne értsétek a barátnő szót :D Az a Viola akiről írok, nagyon jó barát és ráadásul még szép hangja is van mármint jól énekel :)) Pozitív benyomást kelt :D
2012. márc. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
köszi :)
2012. márc. 9. 15:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!