Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A joslofájások milyenek?...

A joslofájások milyenek? Miböl veszem észre, hogy ez joslo? Aki letudja irni, hogy jellemezné?

Figyelt kérdés
mert én egy igen furcsa érzést érzek,dehogy ez mi azt nemtudom.nekem olyan,végbelem felé sugárzik valami fájdalom,ilyen nyilalás szerü,néha a hüvelyemnél is.de a végbelemnél,amit érzek az kezd állandosulni.35 hetes vagyok
2009. nov. 29. 17:40
 1/3 anonim ***** válasza:

ezt a végbél körüli fájdalmat én is a 35. héten kezdtem el érezni. Szerintem az, hogy a baba feje kezd leszállni még jobban és beékelődik. Sőt minden nagy wc előtt végbéltáji görcsöm volt, fájt rendesen.

És hogy a jósló fájás milyen, huhh reggel óta jönnek ma nekem, csak nagyon rendszertelen. Olyan mintha belül a medencéd szét akarna szakadni :-(, de ez már lehet valós fájás én már nem tudom... a fájdalommentes keményedésre is azt mondják, hogy josló, na de az semmi ehhez képest, az nem is fáj...

2009. nov. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kemenyedett, fajt a pocakom, a derekam is fajt es a fajdalom eloresugarzott a nemi szervhez. Rendszertelen idokozonkent jott, es par mp-ig tartott. Nekem a kesobbi fajasok is ilyenek voltak, csak sokkal erosebbek, beallt rendszeres idokozokre es egyre hosszabb lett 1-1 fajas. Abbol gondoltam, hogy az eloszor leirtak csak joslok, mert eleg hihetetlennek tunt, hogy ennyi fajdalommal meguszok egy szulest. :-)
2009. nov. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta egy dúla, hogy a jósló fájást úgy lehet megkülönböztetni a sima fájástól,hogy a jósló fájás meleg vizes zuhanytól elmúlik, míg a rendes fájás nem.
2009. nov. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!