Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akinek van Viola nevű ismerőse...

Akinek van Viola nevű ismerőse, jellemezné pár szóban?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik a név, de csak olyan Viola ismerősőm van, akit nem kedvelek.

Egyik nagyon képmutató, másik nagyon depressziós, pesszimista.


2011. aug. 2. 23:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
akit én ismerek Violát az is undok, önző, nem kedves ember....
2011. aug. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Egy 9 éves kislányt ismerek. Rátarti, büszke, lenéző, undok. De lehet hogy csak kiskamasz, és majd széplelkű felnőtt lesz belőle :)


Pedig csuda szép név!!! Ne ez alapján döntsd el.

2011. aug. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Violetta jó? Mert akkor minden lében kanál, népszerű, sértődékeny, érzékeny, kissé különc, de jószívű. 2 ilyet ismertem.
2011. aug. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
hajjajj...
2011. aug. 2. 23:17
 5/17 anonim ***** válasza:
Egy aranyos, gyönyörű, jól nevelt, okos 14 év körüli lány, akit én ismerek ezzel a névvel.
2011. aug. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
10%

1 Violát ismerek, kb. 35 éves nő, borzalmas ! Nagyhangú, beképzelt, közönséges...

A kislányom viszont Violetta, "természetesen" nagyon édes, szép, okos, aranyos stb :-DDD

És ismerek még egy Violettát, szép és intelligens, kedves, udvarias huszonéves lány.

2011. aug. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Akit én ismerek Violát önző, beképzelt, el van szállva magától... nem kedvelem!
2011. aug. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nagy darab (nem kövér), lófejű, vihogós, buta sokat beszél és ami a szivén az a száján.
2011. aug. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
pici, vékony, pengeagyú, jóhumorú, többdiplomás, amatőr zenész, laza, mosolygós.
2011. aug. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Csapongó, "életművész", egyik nap még ez érdekli, másik nap már az, nagyképű, nem veti meg az italt...
2011. aug. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!