Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vezeték név Vásári. Milyen...

Vezeték név Vásári. Milyen fiu és lány nevek illenek ehhez a vezeték névhez?

Figyelt kérdés
6 hós terhes vok, 3-as ikrekkel (1 fiu, 2 lány). Nem tudom hogy milegyen a nevük. 1-et tudok, az a Nikolett lesz.
2008. márc. 2. 12:59
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Én neveket nem írok,de az biztos,hogy azonos kezdőbetűkkel választanék, valaki elöttem írt pár N-betűst,így a Nikolett mellé(ha az tuti) abból válogatnék.

De nekem nagy segítség volt a neten található névgyűjtemény is,mert ott abc rendben és névnap szerint is voltak és én is konkrét kezdőbetűvel keresetem keresztnevet majd néztem,hogy ne kerüljön közel a szülinaphoz.

Sok energiát és egészséget kívánok.

2008. márc. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
77%

Vasvári Bence,Balázs

Vasvári Kinga,Lilla,Zsófia

2008. márc. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!! De nem Vasvári, hanem Vásári:D Köszönöm a sok hasznos tippeket!
2008. márc. 3. 10:42
 14/22 A kérdező kommentje:
Van miből válogatni köszönöm! Már csak azon izgulok hogy fogom őket etetni? Volt már valaki ilyen helyzetben? 20 éves vagyok,és van sok tapasztalatom, (keresztlányom végett) de 3 bébit egyszerre hogy lássak el? Félek egy kicsit. Bár lesz nagyon sok segitségem....
2008. márc. 3. 10:48
 15/22 anonim ***** válasza:
Ne hari a név elírás miatt,bocsi:-)De fenntartom a keresztneveket.(én már keresztelek is látod:-)
2008. márc. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Semmi baj:D Az elején én is igy hivtam a párom:P
2008. márc. 3. 12:48
 17/22 anonim ***** válasza:

A nővérem barátnőjének hármasiker lányai vannak. Hamar megtanulta, hogyan lásson el három babát, szerintem neked sem lesz gond. Ha lesz sok segítséged, annál jobb!

Sok boldogságot! :o)

2008. márc. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Köszönjük:D
2008. márc. 3. 20:06
 19/22 anonim ***** válasza:
Virág, Viktor
2008. máj. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

köszike. már megszülettek a drágáim,lassan 3hete:) és a név is meg van:)

Attila

Nikoletta

Noémi

2008. máj. 8. 10:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!