Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vezeték név Vásári. Milyen...

Vezeték név Vásári. Milyen fiu és lány nevek illenek ehhez a vezeték névhez?

Figyelt kérdés
6 hós terhes vok, 3-as ikrekkel (1 fiu, 2 lány). Nem tudom hogy milegyen a nevük. 1-et tudok, az a Nikolett lesz.
2008. márc. 2. 12:59
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt gondolkodnék a neveken szívből gratulálok, csodálatos boldogság lehet ez nektek:-)Sok boldogságot, és energiát:-) kívánok,és további boldog babavárást!
2008. márc. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Vasvári Lídia , ;) Vasvári Krisztina, Vasvári Tímea, szerintem az a betüre végződő nevek jól mennek hozzá.. próbálj e szerint válogatni..

Vasvári jonatán, Vasvári Máté ; Vasvári Tamás; Vasvári Áron, Lehet hogy ezek pont nem teszenek neked, de az is lehet hogy nagyon;) Remélem segített, ha más nem abban, hogy mi ne legyen!!!! ;)))))

Nagyon sok erőt és kitartást!! ;) Hogy birod a terhességet???

2008. márc. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok, ez csodálatos!! Hogy jött össze? Én is szerettem volna ikreket-van a családban, de egy babám van:)

Nevet neked kell választanod, hisz egész életükben viselik a babák. Nézz neten, rengeteg utónév oldal van, magyarázzattal együtt.

Nekem Szabina lesz a lányom, ha fiam lenne, Levente lenne.

Sok boldogságot, kitartást és türelmet a három gyerkőchöz:-)

2008. márc. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is gratulálok a babákhoz nagyon nagy öröm lehet hogy egyből három kis csöppség növekedik odabent.Az én tippem a kishercegnek Vásári Milán vagy Levente a kis hercegnőnek mondjuk Vásári Dorina vagy Amina. Sok boldogságot kívánok nektek.
2008. márc. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Azta... gratulálok az ikrekhez. Vásári Nikolett... Vásári Noémi, Nóra, Natália, Napsugár, Nádja. Fiúnak pedig Norbert vagy Noé.
2008. márc. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
UH nem gondoltam volna hogy ilyen hamar ilyen sok választ kapok. Köszönöm szépen nagyon jó kis nevek,és nagyon tetszenek,Hogy birom? Elég nehezen.Már nagyon szeretnék túl lenni rajta. Ebbe az a poén hogy a családban sehol nincsenek ikrek,egyik fél részéről se. Én is meglepődtem.de nagyon boldogok vagyunk.Fura ilyen fiatalon egyből 3 babát beválalni! Köszönöm szépen a jó kivánságokat,és mindenkinek kivánom hogy ilyen boldog legyen mindenki.Mert ez leirhatatlan!!! További szép napot nektek
2008. márc. 2. 13:28
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Háromszoros gratula! A Nikolett nagyon jó választás. Másik két névnek is magyaros hangzásút keressetek a Vásári mellé!

Fiúnak nekem a Levente, Norbert, Barnabás, Bálint a nyerő. Lánynévként a Niki mellé ne válassz pl. Vikit. Sajna nekem kevés lány név tetszik, ami tetszik (és illik a Vásárihoz): Zsófia, Lilien.

Sok boldogságot!! :o)

2008. márc. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
77%

aszta hármasikrek! gratulálok és sok boldogságot:O)

szerintem tök aranyos lenne hogy Viktória (Viki), Nikolett (Niki) és Miklós (Miki). Vagy azonos betűvel kezdődjenek, pl: Némó, Nikolett, Nádja

nekem amúgy lánynevek körül a Virág, a Rebeka és a Réhel tetszik, fiúnévből az András. meg a Némó.:) de a Kitti név is ari (lánynak)

2008. márc. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Réhel=Ráhel
2008. márc. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Vasvári Tünde

Szerintem szép, magyar név!

2008. márc. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!