Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » ABC Design 3-Tec babakocsis...

ABC Design 3-Tec babakocsis anyukák véleménye?

Figyelt kérdés

Születendő gyermekünknek keressük az ideális babakocsit! Ami jelen pillanatban befutó: [link]


Anyukák! Ti, akik ezt használjátok, mennyire vagytok vele megelégedve? Elég nagy és széles a sportrésze? Ha boltba mentek vele, a csomagtartója elég egy bevásárláshoz, vagy csak dísznek van? :) Kerekeivel vannak problémák? Illetve, amit nem tudok még róla, csak tapasztalat árán... szívesen várom tapasztalataitokat,ajánlataitokat!

Köszönöm a segítséget!!


2011. júl. 26. 08:02
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem ABC Design babakocsim van. igaz nem ilyen mint amit linkeltél de nagyon meg vagyok vele elégedve. jó nagy, kényelmes:) enyém kicsit régebbi modell:) már nem ilyen szupi szóval konkrétat arról amit kitettél nem tudok mondani.. de a sajátomat csak dicsérni tudom:) sok sikert és jó babavárást!
2011. júl. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon bevalt, minosegileg 100%-os babakocsi. Sok babakocsink volt, eleg kritikus vagyok veluk szemben, de a ket abc design (ez es take off) tokeletes volt ilyen szempontbol. Hasonlok jokat tudok mondani a peg peregokrol is, bar a 3 tipusbol kettonel, amit hasznaltam volt 1-1 hiba, amivel tervezeskor nem szamoltak. (Pl aria ikerkocsi bevasarlo haloja nem volt elegge kimerevitve, igy az elso bevasarlasnal kb 3 kilonyi dolgot belehelyeztem, a cucc ugye kozepre csuszott, igy a halo alja erte a jardat, ahogy toltam es mire hazaertunk kilyukadt. Utana neztem, hogy ebbol a tipusbol hasznaltan arult babakocsik 95%-a ugyanigy ki van ott lyukadva, vagy meg van serulve, tehat ez kb elkerulhetetlen. Utana mi merevitettuk ki hazilag, ugy mar jo volt.)

Nah, szoval ennel hasonlot nem tapasztaltam. Nekunk eleg nagy volt a sportresz.

A kosar nem a legnagyobb, de nekem eleg volt, ha tobb mindent vettem, akkor 2-3 szatyorba elosztottam a dolgokat es oldalra felkotottem a babakocsira, ugy vittem haza. Igaz, hogy a tobbi kocsimnal is igy csinaltam, mert en gyakran a nagybevasarlast is babakocsival intezem.


Ami miatt en vegul lecsereltem az a harom kerek volt. Nem a kocsi tehetett rola, hanem az a teny, hogy olyan helyre koltoztunk, ahol feluljarot kellett hasznalnunk es 3 kereku kocsit nem tudtam attolni a rampan.

2011. júl. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!