Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 2,5 évesnek jó ötlet lenne...

2,5 évesnek jó ötlet lenne egy trambulint venni?

Figyelt kérdés
Nem a nagy hálós fajtára gondolok, hanem a kicsire, ami kb 10.000 Ft körül van.
2011. júl. 17. 13:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó ötlet. Nekünk van, ajándékba kaptuk, a 2,5 éves lányom imádja! :)
2011. júl. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az ugrálóvár mókásabb szerintem, de persze a trambulin sem rossz, csak az azért tud magasra dobni és akár körbehálós akár nem, hát én nem merném, bár ha szemben az oviban is van, akkor talán annyia nem vészes:o)
2011. júl. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Én nem féltem, mert eleinte fogtam a kezét, és most is ott állok/ülök a trambulin mellett. Meg nem is tud olyan erősen ugrani még, hogy magasra dobja.

2011. júl. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hogy fogod a kezét szerintem az ok, de ilyen pici még nemtudja magát kontrollálni és ha félreugrik?Még a nagyokkal és előfordul, hogy a nagy ugrás hevében kimegy a szélére;Bár nemtudom milyen magas a kicsi? kb...50-60cm?mert ha végülis puhát teszel köré, akkor nincs gáz.
2011. júl. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Még mindig első vagyok. Igen, van körülötte több réteg pokróc. És még most is gyakran fogom a kezét, mert ő is jobban élvezi, mert úgy nagyobbat ugrik. :D De egyedül csak pár centit tud felugorni, úgyhogy a nagy ugrálás heve miatt nem aggódok. Ha meg már akkora lesz, hogy nagyokat tudjon ugra-bugrálni, akkor meg már valószínűleg kontrollálni is tudja majd magát. :)
2011. júl. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nagyon jó dolog, de én a helyedben beruháznék inkább egy nagyobbra, aminek védőhálója is van. Az én lányom 2 évesen kapta, az igaz hogy még nem tud olyan nagyokat ugrálni rajta, de simán kiugrik a szélére, de akkor ott a védőháló. 3 méteres és még így is. Hónapok kérdése és egyre ügyesebbek lesznek, és akkor tényleg elkel már a védőháló, mert akkor már nem annyira óvatosak, hanem vadabbul tudnak ugrálni. Amúgy több szempontból is jó a nagyobb, mert az én lányom az ugrálás mellett imád benne körbe-körbe futkosni, nekimenni a hálónak ahonnan visszapattan, és a másik hogy pár év múlva nem kell lecserélned, mert nagykorában is jó lesz.
2011. júl. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Enyém is 2,5 éves és imád ugrálni.

De jobb, ha van körbe háló, hogy ne tudjon leesni róla, és féktelenül ugrálhasson.

Ami pici és nincs háló, azon ugrálni sem lehet jókat igazán.

2011. júl. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
szerintem azért érdemesebb ugrálóvárat venni mert ott mindenhol puha 'részek' vannak. nem tudja összetörni magát a gyerek....a trambulin pedig nagyon jó de pl ismerősöm gyerekének beleszorult a lába a rugokhoz és eltört :S szerintem veszélyesebb...
2011. júl. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!