Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az abortuszos kérdéseket...

Az abortuszos kérdéseket miért a gyerekVÁLLALÁS témakörbe teszik fel?

Figyelt kérdés

Nekem ez olyan furcsa, hogy ebbe a témakörbe teszik fel az ilyen kérdéseket, aztán meg csodálkoznak, hogy nem kapnak olyan választ, mint amire számítottak. Az abortusz és gyerekvállalás igen messze áll egymástól. Vagy csak nekem szúrja a szemem az ilyen kérdés ebben a kategóriában?


/Már előre látom, hogy mekkora vita lesz ebből. Akik vitázni akarnak azokat megkérném, hogy ne tegyék, engem csak az érdekel, hogy miért gyerekvállalás témakörbe jönnek/


2011. júl. 16. 12:11
1 2
 12/16 anonim ***** válasza:
63%

A kismamák túl hisztisek. A világból nem lehet mindent kizárni ami nem tetszik. Aki rosszul érzi magát az abortuszos kérdésektől, az ne olvassa el, hanem menjen tovább.

Arról nem is beszélve hogy az abortusznak több oka lehet, elég bunkó dolog gyilkosnak nevezni őket.

2011. júl. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
49%
Nem mindegy, hogy hol van? Nem kell megnézni, ha nem érdekel. Egyébként a kérdések, amiket ide belinkeltél nem konkrétan arról szóltak, hogy el akarom vetetni a gyerekemet, hanem egy részük elméleti kérdés volt, másik részük pedig akár egy dolgozathoz is kellhetett. Én is tettem már fel itt olyan kérdést, ami statisztikához kell, dolgozathoz.
2011. júl. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Abortusz es abortusz kerdes kozott is van kulonbseg.

Ha az a kerdes targya, hogy legyen-e abortusz, ki mit tenni az adott helyzetben, kivulallok mit gondolnak az adott szituacioraol, akkor azt modnom, hogy ide tartozik, hiszen vegulis az a kerdes, hogy a kerdezo vallaljon-e gyereket.


Ha arrol szol a kerdes, hogy hogyan tortenik az abortusz, mit kell tenni, mit csinalnak a korhazban, faj-e, meddig tart a verzes utana, mikor lehet szexelni, stb, az szerintem inkabb a Nok egeszsege temakorbe tartozna.

Ahogyan a (nem terehesseg alatti) cisztakkal, menstruacioval, huvelygombaval, stb kapcsolatos kerdesek is oda tartoznak.


Viszont ennyi erovel teny, hogy ezer masik kerdest is at lehetne pakoltatni, mert nagyon gyakori, hogy azt kerdezik ki milyen modszerrel fogyokurazik, ki mit fozott, stb.

Hat, ezek sem eppen gyerekvallalas temakorbe tartoznak leginkabb, akkor sem, ha Anyuka a kerdes feltevo.

En is Anya vagyok, megsem itt kerdezek az hajfestessel kapcsolatban.

2011. júl. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Itt van a teherbeesés és terhesség témakör is. Aki abortuszt végeztet a teherbe esett és terhes. Más dolog, hogy nem kívánt terhesség, de mégiscsak az.

Úgyhogy szerintem elférnek itt ezek a kérdések.

Engem sokkal jobban zavar, hogy a "Kamaszok" témakört a gyerekek félreértik, és itt kérdezgetnek egymástól. Hiszen ez a szülőknek (felnőtteknek) szóló, a kamasz gyerekek nevelésével kapcsolatos témakör.

2011. júl. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Na igen a kamaszok nagyon kiborítanak. Azt hiszik, hogy az a témakör arra szolgál hogy hetente megkérdezzék, hogy x cm vagyok, ez kicsi? És persze a szerlemmel kapcsolatos kérdés.


Egyébkét ennyire nem tiszta a kérdésem? Egyesek olyan dolgokról írnak....

2011. júl. 16. 20:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!