Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az abortuszos kérdéseket...

Az abortuszos kérdéseket miért a gyerekVÁLLALÁS témakörbe teszik fel?

Figyelt kérdés

Nekem ez olyan furcsa, hogy ebbe a témakörbe teszik fel az ilyen kérdéseket, aztán meg csodálkoznak, hogy nem kapnak olyan választ, mint amire számítottak. Az abortusz és gyerekvállalás igen messze áll egymástól. Vagy csak nekem szúrja a szemem az ilyen kérdés ebben a kategóriában?


/Már előre látom, hogy mekkora vita lesz ebből. Akik vitázni akarnak azokat megkérném, hogy ne tegyék, engem csak az érdekel, hogy miért gyerekvállalás témakörbe jönnek/


2011. júl. 16. 12:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
52%
Nem csak neked szúrja a szemed. Nekem is. És a kérdés jó, és jogos.
2011. júl. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 ava87 ***** válasza:
62%
Na jó, de azért mégis van köze a kettőnek egymáshoz valamilyen szinten. Meg hát hol tegyék fel? Talán még az egészség témakörben elférne, de nem tudom...
2011. júl. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
ha nekem ilyen kérdésem lenne akkor a nők egészsége témakörben tenném fel.
2011. júl. 16. 12:15
 4/16 anonim ***** válasza:
46%

miért

rakják a humor vagy az állatok témakörbe?


amúgy meg köze van ahhoz a témakörhöz


hiszen a gyerekvállaás és "gyerek-nem-vállalás" összefüggenek

2011. júl. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem meg pont kizárja egymást a gyerekvállalás és a nem vállalás. Tehát épp nem itt lenne a helye. Gyerekekről és gyerekgyilkosságokról beszélni ugyanazon a helyen morbid.
2011. júl. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
65%

sztem meg igenis idetartozik


hiszen általában tanácsot kérnek akik az sbortuszról kérdeznek

a kérdésük pedig h legyen v ne legyen

ez igenis gyerekvállalási kérdés

2011. júl. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
40%
-abortuszról
2011. júl. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Én nem azokra az abortuszos kérdésekre gondolok amikor nem tudják eldönteni, hogy mi legyen, hanem az olyanokra amikor olyanokat kérdeznek, hogy abortusz után miért nem jött még meg, mikor jön meg, mikor lehet szexelni, hogyan végzik az abortuszt, kell-e szülői engedély stb.
2011. júl. 16. 12:29
 9/16 anonim ***** válasza:
76%
Akkor miért az Egészség témakörbe tartozik a Dohányzás? Egyébként félig meddig jogos... Szerintem kéne egy külön témakör ide hogy Abortusz,s akkor oda lehetne irni az ilyen kérdéseket.
2011. júl. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
49%

Hát ha belegondolunk, ha megerősítést kér, hogy vetesse el, tényleg rossz helyen jár, viszont nem egy kismama gondolta már meg magát, mert itt úgymond lebeszélték az abortuszról. Nekem volt 11 évvel ezelőtt, iszonyatosan oda voltam, és le is szoktam írni, ha valaki ilyen kérdést ír ide. Nemrégen megszületett a kislányom, és imádom nagyon, és ha valaki abortuszos kérdést ír ki, mindig leírom neki, hogy mit veszíthet, ha azt az utat választja. Azoknak rossz szerintem igazán, akik évek óta próbálkoznak és nem jön össze a baba, itt meg sorban olvasnak olyanokat, hogy el akarják vetetni.

Jobb lenne egy abortuszos témakör inkább, és sokkal kevesebb vitát szülne.

2011. júl. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!