Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tóalmási strand kisgyerekekkel?

Tóalmási strand kisgyerekekkel?

Figyelt kérdés

3 és 1.5 évesek a lurkóink, még sosem voltunk ott, esetleg aki ismerős, írna pár szót, hogy milyen, mire figyeljünk, van-e árnyék, gyerekmedence stb?


Strandsátrat mindenképpen vinnénk (árnyék + pihenőhely okán, hátha tudnának ott aludni majd ebéd után), érdemes esetleg felfújható pancsimedencét is vinni, hogy amikor éppen nem akarunk a medencéknél lenni, azért tudjanak pancsolni?


Bármi egyéb ötletet is szívesen veszek gyakorlott strandolóktól :-)


2011. júl. 14. 20:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Apukámék ott laknak Tóalmáson, múltkor voltunk a strandon is. Hú, hát van egy nagy medence az biztos, ott sok kisgyereket láttam fürdeni. Meg rémlik egy kisebb is. Elég nagy a terület, el lehet férni. Bár ilyen melegben biztos sokan vannak. Most hirtelen ennyit tudok mondani, mert mikor én ott voltam csak egy rendezvényre mentünk ki és elég rossz idő volt, nem nagyon figyeltem meg.
2011. júl. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én ott laktam, ezért leirom, amit tudok: Van 3 medence, egy gyermekmedence, egy gyógyvizes, s egy sima medence, vannak árnyékos helyek, a fa alatt nagyon jó a babának. De ha jó helyet akarsz kifogni, akkor érdemes reggel menni, mert aztán elfoglalják az árnyékosabb helyeket. Aludni biztosan tudnak ott, még én is olyan jót aludtam, meg a gyerekek is.
2011. júl. 15. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!