Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Amióta megszültem, úgy érzem...

Amióta megszültem, úgy érzem már nem szeret a férjem. Valahogy olyan más lett. Van így még valaki?

Figyelt kérdés
Ő is akarta a babát, sőt!! Azt gondoltam, mégjobban imádni fog, ha megszületik a babánk, de inkább azt veszem észre, hogy legszivesebben nincs is itthon.
2011. júl. 7. 13:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

A kislányunk két éve, májusban született.

Nagyon várt baba volt, hatalmas készülődéssel fogadtuk. Férjem kivette a részét mindenből: vásárlás, bababútor összeszerelés, babakocsi választás. Még 30 hetes sem voltam, mikor beszerelte már az autóba a hordozót.

Aztán megszületett a gyermekünk. Én nem mertem még csak tisztába sem tenni először, azt is ő csinálta meg. Az első 2-3 hétben sürgött-forgott a baba körül. A háztartási dolgokba nem segített, soha előtte sem. De abban segítettek a mamák.

Aztán jött egy hatalmas törés... Jött a nyár és a férjem "bezsongott". Biciklizett a haverokkal, motorozni járt, motoros találkozókon vett részt, horgászott esténként, hamburgerezni járt a Balaton-partra, többször discoba is elment. Nőügy nem volt a dologban, ez biztos.

Én meg itthon főttem a magam levében, magányos voltam, megbántott, elhagyatott és DÜHÖS. Én is menni akartam!!!

Aztán jött az ősz, elnyugodott a környéken is minden és egyszerűen, mintha csak gombnyomásra történt volna, a férjem újra mintaapa lett!!

Azóta is az és azt kell, hogy mondja, elképzelni sem tudok jobb apát a kislányomnak. Imádja, ő a mindene, a kis szerelme. Hatalmas türelemmel és szeretettel bánik vele.


Utólag megbeszéltük az az első nyarat. Elmondta, hogy a kezdeti lelkesedés után egyszerűen nem találta a helyét, nem érezte magát fontosnak és megijedt, hogy a régi megszokott ritmusunk, a nyári mozgalmas életünk véget ért.


Valami ilyesmi érzések kavaroghatnak a párodban is nem?

Talán idővel másképp áll a helyzethez...legalábbis nálunk kellett hozzá idő, kellett hozzá egy-két hónap.

2011. júl. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Most nem tudom, mi történt, de tegnap hazajött, átölelt és azt mondta, szeret. (MAgától nem mondta eddig, mindig csak én mondtam, ő meg erre válaszul, hogy "én is")

Az esti fürdésnél is odaállt, mindent ő akart csinálni, még a pelenkázást is (igaz, fordítva adta a kicsire a pelust :D), de örülök, mert a szándék megvolt benne, a köldökét is lekezelte, annyi, hogy az öltöztetés nem nagyon ment, de megmutattam neki.

És a legjobb, hogy amikor sírt a pici, én nem tudtam, mi a baja, nála megnyugodott, sőt még rá is mosolygott.

Remélem ez nem egyszeri alkalom volt, hanem mostmár alakul a kötődés, és egyre jobb napjaink lesznek.


Megkérdeztem tőle amúgy, hogy szerinte felfogtuk-e már, hogy gyerekünk született?? Azt mondta, hogy szerinte még nem teljesen. Gondolom ez lehet a probléma. Remélem...

2011. júl. 9. 07:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!