Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Másfél éve szültem, de még...

Másfél éve szültem, de még mindig ráncos a bőr a hasamon; lehet ezen valahogy segíteni? Kifeszesíteni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 13. 17:31
 1/7 anonim ***** válasza:

plasztikával :(

én 2 éve szültem császárral, borzalmasan ronda maradt a hasam, lóg és ráncos :( ezen már semmi nem segít mert a bőr nyúlt meg

de ha vki tud vmi csodaszert, arra én is kíváncsi lennék

2011. júl. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

6hónapja született a második törpém, és napról napra szebb a hasamon a bőr.

én a garnier krémjét használom. [link]

A csíkjaim miatt ha ilyen ütemben javulnak nem kell aggódni.

Minden gond nélkül voltam bikiniben már.

2011. júl. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ez érdekel! Hol lehet kapni ezt a krémet és kb. mennyibe kerül?
2011. júl. 13. 22:26
 4/7 anonim ***** válasza:

Bármelyik drogériában kapható. 2000ft körül van, nem tudom pontosan, fura az állaga, de nekem bevált, szülés után csúnya lila csíkjaim voltak, tényleg nagyon elhalványodtak(ha állok nem szúr szemet már senkinek, ezért is mertem bikinit felvenni), nem olyan mélyek, ráncosak.

Igazából úgy vettem, hogy ha nem segít akkor buktam rajta xezret, és kipróbálok mást, ha már mindent próbáltam, akkor vagy elfogadom vagy szike(jajjj:S)

Elvileg van nivea, meg tudom is én még hány márkában kifejezetten bőr feszesítő testápoló

2011. júl. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Holnap meg is fogom nézni!
2011. júl. 13. 22:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Amíg viszont nem feszesedik ki, addig használhatsz hasszorítót, nagyon szépen összefog, bár 40 fokban belesülsz:o)
2011. júl. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Korábban használtam a hasszorítós bugyit.


Megvettem a krémet, meglátjuk. A csodára várok:)

2011. júl. 18. 23:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!