Mi oldja a sudocrem-et?

Figyelt kérdés
Kisfiam előszeretettel szeret a tégelyben túrkálni és ma arra mentem be a szobába,hogy az uramnak az összes fekete alsóját és zokniját összekente sudocremmel...fogalmam sincs hogy mivel szedjem ki belőle,mert tudom hogy nem nagyon lehet...valakinek volt már hasonló problémája?Sikerült valamivel kiszedni???
2011. júl. 6. 08:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Én rendszerint összekenem a saját ruhámat és a babáét is, pelenkázás közben. Eddig még nem tűnt fel, hogy nem jönne ki. Simán mosom.
2011. júl. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
egyszer összekente a sötétkék bady-ját a fiam és mosás után ugyan úgy nézett ki...ha a kezemről is le szeretném mosni csak kenődik szét és nem jön le...de itt ne csak egy kicsi krémre gondoljatok hanem kb ujjnyi vastagon...
2011. júl. 6. 08:55
 3/8 anonim ***** válasza:

Kis mennyisegben a sima mosas is segit, nagy mennyisegben az nem er semmit, csak belemosnad a tobbi ruhaba is.

Az en fiaim is eljatszottak mar 2-3 alkalommal, hogy vastagon kikentek magukat a sudocremmel. Durva volt. Az egyik pl a melegitojenek a zsebet pakolta meg vele, a masik pedig a hajara kente.

Mivel nagyon zsiros kremrol van szo, igy az oldja, ami a zsirt is. Szappan es mosogatoszer. Elso korben mosogatoszer, amit az edenyekhez is hasznalsz, masodik korben pedig sima, hagyomanyos szappan. Ezutan rakd csak a mosogepbe, amikor mar a nagyja kijott belole.

Tapasztalat.

2011. júl. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Uramnak??
2011. júl. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi bajod van az uramnak kifejezéssel?
2011. júl. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Már értem.

Egyetértek a mosogatószerrel, zsír ellen az a legjobb.

A nagyját vakard le, a többit meg próbáld leszedni tömény mosogatószerrel, szivaccsal dörzsöld. Végül mosás. Én így próbálnám.

Még azt hittem, az én fiaimnál nincs zsiványabb kisördög...Nálunk a törlőkendő húzkodásban jók, fél perc alatt annyit kiszed a dobozból, amit egy óra alatt pakolok vissza.

2011. júl. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

köszi a tanácsot neki is látok azonnal...:))))az én fiam is szerette kiszedegetni a popsitörlőt és tényleg fél perc alatt ki is húzta az egészet:)))

mi volt a baj az uram kifejezéssel????nem értem....én így hívom a férjemet...ő meg asszonynak...:)))))

2011. júl. 6. 11:57
 8/8 anonim ***** válasza:

Csak egy kérdés:

Ha valaki Sudocrem-mel összekeni a fitymáját meg a makkját, mert nem tudja hogyan kell használni, és utána meg nem tudja a maradékot sehogy leszedni róluk, ti mit ajánlanátok? (Főleg úgy, hogy az illetőnek a makkja nagyon-nagyon érzékeny, tehát a mosogatószert kicsit meredeknek tartanám!)


Ha még olvassátok a topikot, mit javasolnátok?

2018. aug. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!