Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért néznek le hogy 15...

Miért néznek le hogy 15 évesen szültem?

Figyelt kérdés

Elismerem, nem védekeztünk de vállaltam hogy felnevelem azt a kis magzatot, és édesanyám is támogatott.Nagyon sokat segített és egyátalán nem bántam meg hogy megtartottam.Azóta van egy férjem ( Nem az akitől van a lányom) és két pindúr babám.A mai helyzethez képest elég jól élünk, nem is gondoltam volna hogy ilyen jóra forul majd az életünk.Ezért is nem értem , mert még ha az utcán laknánk akkor megértem hogy mondanák hogy : te csöves minek tartottad meg... , de így .

31.N , kicsik 8 és 22 hó, és a 16 éves lányom


2011. jún. 30. 07:58
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Utolsó , nagyon jó dolog ha vannak testvérei :-) Lehet hogy nehéz de amikor egymáshoz bújnak vagy simizik egymást vagy játszanak annál nincs meghatóbb és aranyosabb.Remélem megváltozik a véleményed erről :-)
2011. jún. 30. 23:48
 22/26 anonim ***** válasza:
24%
huha 22 évesen egy 3 szintes ház. nem semmi, de akkor csak a bulizás miatt jutott volna eszedbe hogy ne tartsd meg =/ amúgy a második és harmadik gyerkőc is ugyanolyan csodálatos dolog, ráadásul egy kistestvért semmi nem tud pótolni, biztosan nagyon örülne neki, ha nincs semmi akadálya miért ne?
2011. jún. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
24%
Nem 3 szintes hanem 3 szobás :) .Mindig abortusz ellenes voltam de abban a pillanatban másképp éled át az egészet ha már nem csak kívül álló vagy.Jól éreztem magam úgy ahogy éltem és nem tudtam elképzelni azt,hogy mit csinálok egy gyerekkel 24 órán keresztül életem hátralevő részében.Hiszen onnantól kezdve felelős leszek egy emberért akit én szültem és nekem kell segítenem az életben.Na szóval furcsa dolog.De ahogy megláttam az ultrahang monitoron a pacát azt hiszem feléledtek bennem az anyai ösztönök.Testvért főleg a párom nem szeretne pedig neki is van egy húga.Spirált rakattam rögtön a a 6 hetes kontrollon, de ha becsúszna akkor megtartanánk.Volt pár ismerősöm akinek így is sikerült összehozni a babát.
2011. júl. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
0%

Baromi régi kérdés, talán talán nincs is értelme rá válaszolni, de ezt muszáj leírnom.


A 7. válaszolónak mondanám, hogy hatalmas balf@szságot írtál!!! Azok, akik elvetetik a gyereküket, aljas senkiházi gyerekgyilkosok, és nem bátor emberek!!! Szóval süllyedj el jó mélyre, hogy ilyesmiket írsz ide ki. Gyűlölöm az abortuszt, tiltsák már be! Megvetek mindenkit, aki megöli a gyerekét, vagy támogatja az ilyesmit, akár szavakkal, akár tettekkel.

Kérdező, te viszont tényleg bátor vagy, hogy szültél 15 évesen, elismerésem. Azóta mi van veled és a lányoddal?

2013. jan. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

"Megvetek mindenkit, aki megöli a gyerekét, vagy támogatja az ilyesmit, akár szavakkal, akár tettekkel."


Én hasonlóan érzek azok irányába, akik valami képzelt erkölcsi magaslatról szónokolva próbálnak beleszólni más emberek életébe. Majd akkor harcolgass az abortusz ellen, amikor helyet tudsz cserélni mondjuk egy olyan nővel, akinek az ég világon semmi más lehetősége nincs, mert olyan környezetben él, ahol már az is életveszélyt jelent a számára, ha kiderül, hogy terhes.

De beszélhetünk akár az erőszakból fogant magzatokról is.

Gratulálok a csőlátásodhoz.

2015. ápr. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
Szerintem szülni nem 15 évesen kell. Nem ítéllek el, de sokkal célszerűbb idősebb korban gyermeket vállalni, amikor már tudod biztosítani neki a körülményeket. Ennek ellenére tisztellek, mert ahelyett, hogy elvetetted volna és a "könnyebbik" utat választottad volna, felnevelted. Szerintem ez nagyon szép dolog.
2021. márc. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!