Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért néznek le hogy 15...

Miért néznek le hogy 15 évesen szültem?

Figyelt kérdés

Elismerem, nem védekeztünk de vállaltam hogy felnevelem azt a kis magzatot, és édesanyám is támogatott.Nagyon sokat segített és egyátalán nem bántam meg hogy megtartottam.Azóta van egy férjem ( Nem az akitől van a lányom) és két pindúr babám.A mai helyzethez képest elég jól élünk, nem is gondoltam volna hogy ilyen jóra forul majd az életünk.Ezért is nem értem , mert még ha az utcán laknánk akkor megértem hogy mondanák hogy : te csöves minek tartottad meg... , de így .

31.N , kicsik 8 és 22 hó, és a 16 éves lányom


2011. jún. 30. 07:58
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem a következők miatt:

- irigység (nekik nincs családjuk, ha van is, nem boldogok benne)

- rossz az értékrendjük (régebben két gyerek volt az elvárás, ennél kevesebbet elnézték, de hogy ennél több legyen...)


Egyébként gratulálok a családodhoz, a gyerekekhez, és ahhoz a valóban felnőtt döntéshez, amit olyan fiatalon hoztál. Ja, és ezúton is pusszantom anyukádat, szuper lehet egy ilyen anya!

2011. jún. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
91%
Azért, mert manapság az az élet 'rendje', hogy az ember 18éves koráig iskolába jár, tanul, mert még gyerek. Utána egyetemre/fősulira megy, vagy elkezd dolgozni. Ezek közben megismer valakit, összeházasodnak, és mire stabil hátterük van, vállalnak egy gyereket. De szerintem ezt te is tudod. Örülök, hogy a te dolgaid jól alakultak, és van 3 szép gyereked, örülj nekik! Ne foglalkozz másokkal, ha már egyszer így alakult.
2011. jún. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Kedves első, fehér bőrűek vagyunk :-))

Második , az édesanyám a legcsodálatosabb ember a szememben , de szegényt régen sokat bántották ez miatt.

2011. jún. 30. 08:06
 4/26 A kérdező kommentje:
Engem tulajdonképpen nem nagyon érdekel, de amikor a lányomnak mondják vagy az anyukámnak akkor eléggé bántó érzés.
2011. jún. 30. 08:08
 5/26 anonim ***** válasza:
92%

Ha a 16 éves lányod nem sínylette meg, h az anyja gyerekfejjel szülte és a válást és az újabb házasságot, valamint a babák születését is örömmel várta, akkor nem hinném, h baj lenne. Ne törődj velük. Engem meg azért néznek le sokan (barátok, rokonok), mert tudják, h 24 éves koromig pasim sem volt.

Engem viszont érdekel egy valami, amit már kérdeztem egy nőtől, aki fiatalon szült, de te még fiatalabb voltál. Te hogy állsz ahhoz, h a lányod odafigyeljen a szex terén? Haragudnál érte, ha most ő is fejest ugrana egy kapcsolatba és lenne szexualitás v inkább igyekszel felvilágosítani és bízni, h ő nem esik teherbe még?

Érdekelne, h a fiatal anyák mennyivel rugalmasabbak. A nő, akit kérdeztem nem szeretné, h a lányának lenne valakije, míg fel nem nő. Sőt, szegénykém gyereket sem akar többet. Ő is elvált, de a lányával jó a kapcsolat, nagyon szépen nevelgeti.

2011. jún. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem ne foglalkozz azzal mások mit mondanak, örülj a csodálatos kis gyermekeidnek, és a családodnak.
2011. jún. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
90%

Én nem nézem le,aki fiatalon szül, hiszen ugyanakkora bátorság kell ahhoz is, hogy megtartsd, és ahhoz is, hogy elvetesd ilyen fiatalon. Ha Édesanyád és a családod melléd állt, az nagyszerű dolog, de ha nem így történt volna, bizony kiszolgáltatott helyzetbe sodortad volna magad és a kicsit is. Arról nem írsz, végülis érettségiztél-e, tanultál-e nyelveket, esetleg szereztél-e valamilyen szakmát idő közben, hogy a magad lábán is meg tudjál állni, ha az élet úgy hozza.

Szerencsés vagy, ahogy eddig alakultak a dolgaid, maradjon továbbra is így, azt kívánom.

2011. jún. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Eléggé rugalmas vagyok vele , bízok benne és eddig még nem adott okot hogy ez ne így legyen.Nagyon sokat beszélgetünk.1 hónapja van barátja. ( A legjobb barátja volt előtte) Megbeszéltük , hogy óvszert használjanak, ha kell, akkor veszek. És még egy pár hónap és ha gondolja akkor írathatunk fogamzásgátlót.
2011. jún. 30. 08:17
 9/26 A kérdező kommentje:
Érettségiztem estin . Egy héten 3x kellett bejárni. Utána jelentkeztem főiskolára, közben már anyukám tanítgatott könyvelni, amikor elvégeztem a főiskolát jelentkeztem egy könyvelői tanfolyamra és utána dolgoztam.( Közben takarítottam egy gazdag családnál is a sulis idő alatt).A két baba azért jött ilyen "későn" . A férjemmel már nagyon rég óta házasok vagyunk. A lányom apukája lelépett már amikor terhes lettem, bár nem is akasztottam volna számlát az ajtajára mert akkor volt 16 éves.És ő nem is tartotta volna meg.
2011. jún. 30. 08:28
 10/26 anonim ***** válasza:
75%
Hát amikor szültél nem irigyeltelek volna,de most kicsit igen,h ilyen fiatalon ilyen nagy lányod van...az emberek nem tudják elfogadni h valaki nem ugy él ahogy trendi,hogy majd 40 évesen szülünk...régen nagymamáink korában teljesen normális volt h 15-16 évesen szültek akár,akkor azért szoltak volna meg hogy ha 30 évesen nincs 3 gyereked....változik a világ,csak benne az emberek nem képesek visszaemlékezni pár dologra...
2011. jún. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!