Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szep lanynev a Szafron?...

Szep lanynev a Szafron? Becezve Szafi.

Figyelt kérdés
Nem varok meg babat, de tegnap hallottam ezt a nevet egy musorban es kivancsisagbol kerdezem mik a velemenyek.
2009. márc. 26. 08:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A Szafi szép, a Szafron nem tetszik. :(
2009. márc. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem tetszik!!:(
2009. márc. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem szép, szerintem n adj majd ilyen nevet a babádnak, nagyon sokat csúfolnák miatta: szifon, szappan stb. Már bocs, de nekem erről a névről rögtön ezek ugrottak be.

Ha annyira akarod, add a Szaffi nevet, ez is hasonló és már becézni sem kell.

2009. márc. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nekem annyira nem tetszik. Persze, mindenki olyan nevet ad a gyerekének, amilyet akar.. De arr is kell gondolni, hogy az a bab egyszer meg fog nőni és ezzel a névvel kell leélnie az egész életét..Most képzeld el, hogy egy munkahelyi interjún kell bemutatkoznia vagy amikor már idősebb lesz , hogyan fogják szólítani.. Ha valaki ilyen nevet választ, érdemes egy másik, egyszerűbb nevet is adni neki, hogy később eldönthesse, melyik nevet használja. Hiába hangzik jól egy név becézve, ha maga a név nem annyira jó. Igaz, ez az én magánvéleményem, de nem tudnám elképzelni egyik lányomnak se ezt a nevet.
2009. márc. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
40%

Szia!

Szerintem nagyon szép név, még nem is halotam, de a Szaffi jut eszembe róla, a meséből. :-) Én választanám az enyémnek is, de már találtam szépet! 16 hetes km

2009. márc. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem adnám a gyerekemnek.
2009. márc. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen az oszinte valaszokat lanyok. Nem adom a babamnak ezt a nevet

En ugy vagyok vele, hogy a Szafi vagy Szaffi (bocsi pontosan nem tudom) nagyon aranyos de a Szafron nem igazan tetszik. :) A Szaffirol egy aranyos cica jut eszembe egy gyerekkori rajzfilmbol csak mar nem emlekszem a rajzfilm nevere de a cicus kepe meg elottem van. :) Nikoletta a kedvenc nevem meg az Anna. Csak hat kivancsi voltam a velemenyetekre mert a ferjem is eleg erdekesen nezett mikor meghallotta ezt a nevet. Megegyszer koszi mindenkinek!

2009. márc. 26. 09:04
 8/8 anonim ***** válasza:
Az a mese a Szaffi és létezik ilyen magyar lánynév, úgyhogy nyugodtan adható.
2009. márc. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!