Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Balatonlellei strandon voltato...

Balatonlellei strandon voltatok már?

Figyelt kérdés

Tapasztalatokat szeretnék.

Esetleg tudtok a strand közelében olyan szállást, ahol mi főzhetünk és elfogadják az üdülési csekket?

Köszönöm!


2011. jún. 26. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen, mert itt lakunk:)

Szuper, imádják a gyerekek.

Olyan szállást nem tudok, ahol elfogadják az üdülési csekket, de már lassan üres hely se lesz.

2011. jún. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szállásokat tudsz nézegetni:


[link]

Lehet keresni telepulésre


vagy itt:

[link]

ki lehet választani hogy üdülési csekkes, meg még egy csomó dolog szerint lehet keresni.

2011. jún. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Melyik lellei strandról van szó? A szabadról, vagy a fizetősről? Én mindkettőn voltam többször is, a fizetősnek az a nagy előnye, hogy ott nincs kibetonozva a part, hanem olyasmi, mint amilyen természetes állapotában lehetett. De a szabadstrand is jó hely, én azt is szeretem.

Szállást sajnos nem tudok, ahol mi voltunk, az apukám munkahelyének az üdülője, meg még pár cégnek vannak ott nyaralói, nagyon szép hely, de céges az egész.

2011. jún. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A homokos strandot dicsérik, ez fizetős?
2011. jún. 26. 22:08
 5/7 anonim ***** válasza:

A fizetősnek van homokos része, szerintem azt dicsérik:

[link]


A szabad strandon nem tudom van-e homokos rész, de amit belinkeltem, ott meg tudod nézni azt is ha felül rákattintasz.

2011. jún. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Fizetős.

Helybelieknek 4 után ingyenes:)

2011. jún. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, még azt szeretném tudni, hogy van Lellén szabadstrand is?
2011. jún. 29. 16:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!