Mivel tudtok spórolni?

Figyelt kérdés
Figyelek,mire költöm a pénzt,kuponozok,akciókat nézek,akciósat veszek.Mégis nagyon megy a pénz.
2011. jún. 24. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:
92%

-saját kertünk van, így ami nagyon kell, itthon megterem,

- bevásárlólistát írok, attól nem térek el,

- soha nem megyek éhesen vásárolni :)

-ami itthon nem terem (még), azt piacon, termelőktől veszem, így nem jön rá a kereskedő haszna,

-a gyereknek és magamnak is turiban veszem a ruhát, a kicsinek aukciós oldalakon is,

- itthon főzök, hétköznap főleg egytálételeket, vasárnap van nagyobb kaja,

-amit lehet, magam csinálok a kicsinek, hogy azt se kelljen megvenni (játékok textilből, apróbb dolgok, játékok).

2011. jún. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kuponozok, tisztító és mosószereken, vszont a kaján nem, nem veszek olcsó, rossz minőségűt
2011. jún. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
Én se veszek semmi olcsó vackot... az, hogy nem bevásárlóközpontban vásárolok, szerintem épp azt mutatja... 1. voltam
2011. jún. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2011. jún. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
a vacakkal a teszkós szemétre gondoltam
2011. jún. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem élelmiszer boltban lehet elcseszni a pénzt, hogy még ezt, azt megveszel. A bevásárló lista jó ötlet, bár én nem tudom sokszor megállni, hogy mást ne vegyek. Pl. ilyen-olyan sajt, joghurt. Persze nem halnánk éhen, ha nem venném meg, de megkívánom. Írd össze és a párod vegye meg.
2011. jún. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!