Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit szólnál, ha anyósod...

Mit szólnál, ha anyósod bepakolászna a gyerekeid ruhás szekrényébe, rá a ruhákra párnákat, takarókat, plédeket?

Figyelt kérdés
Annyi, hogy az ő házukban lakunk most, és folyton rendezgelődnek.
2011. jún. 24. 08:38
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:

Bocsi, de nem lakunk együtt!!!

Ők 80 km-re laknak, de többször jönnek egy héten.

2011. jún. 24. 10:53
 12/32 anonim ***** válasza:
28%

Te írtad: "Annyi, hogy az ő házukban lakunk most"...

Akkor meg hogy is van?

Különben szerinted a gyerekednek lesz valami baja attól, hogy a mama rátett a ruhájára takarót, párnát??? Túlspillázod a dolgokat! Talán magadba kellene nézni és elgondolkodni azon, hogy mi is itt az alapprobléma! Nem vagy jóban anyóssal? akkor csinálhat ő bármit, úgysem lesz az sehogy se jó... talán ha elpakolod a takarókat, párnákat magad, ő nem fogja átrakni máshová...

2011. jún. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:

2 házuk van, az egyikben ők, a másikban mi lakunk.

Nem hiszem, hogy azzal kellene az idejét múlatnia akkor amikor itt vannak, hogy pakol a mi cuccaink között, amikor nem vagyunk itthon...

nem véletlenül voltak azok az ágynemük elöl, mi köze hozzá, pakoljon otthon.

2011. jún. 24. 11:07
 14/32 anonim ***** válasza:
57%

Nem csodálom, hogy ha ilyen stílusban beszélsz vele is, akkor rossz a kapcsolatotok! Beszélj vele, magyarázd el neki, hogy nem szeretnéd, ha pakolászna! de normálisan, nem dühösen, nem kötekedő hangnemben!

Hidd el, lehet, hogy csak segíteni akart! (bár nem ismerem az előzményeket!)... attól meg, hogy a gyereked ruháira tette, azoknak nem lesz semmi bajuk.

2011. jún. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:

Téged ez a látvány fogadna, ha kinyitnád a gyerekeid ruhás szekrényét, gyönyörűen be volt hajtogatva:

[link]

2011. jún. 24. 11:18
 16/32 A kérdező kommentje:
ja és az alsó polcon benn hagyta a ruhákat és rápréselte a nagypárnát.
2011. jún. 24. 11:19
 17/32 anonim ***** válasza:
58%

Még le is fotóztad?????? :)


Na most komolyan..... Egyébként se vagytok jóban ez csak amolyan közjáték.

2011. jún. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
63%

Elhiszem, hogy most dühös vagy! Ha majd néhány hét múlva visszagondolsz, talán nevetni is tudsz az egészen, azon, hogy apróságon húztad fel magad. Elhiszem, hogy dühít, hogy ott van, hogy alkalmazkodni kell hozzá, hogy bosszant amit csinál. De ne mérgelődj, mert árt a szépségnek :))) Bárcsak az én anyósom legalább ennyit megtett volna a 19 év alatt, mióta a fiam megszületett... ő csak jártatja a száját, mindenben kritizál máig, de a kisujját se mozdította még soha (pedig 4 gyerekem is van a fiától!!!), hogy legalább egy törölközőt összehajtson...

Lépj túl a dolgon, tedd el a holmit a helyére és ne csinálj belőle ügyet! Lehet, hogy épp ez lenne a célja :))))

2011. jún. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:

Bakker tényleg igazad lehet, azért tette oda, hogy pakoljam el.

Amúgy nem vagyok ideges, csak egyszerűen nem tudtam felfogni a dolgot. A saját fia szerint is: hülye.

2011. jún. 24. 11:26
 20/32 anonim ***** válasza:
100%

Tudod: rossz szomszédság török átok... és ez igaz lehet az anyósokra is :))))

Nem érdemes magunknak rossz napot csinálni az ő rosszindulatuk miatt:) Én erre már lassan rájöttem a 19 év alatt.. Nem adom meg neki azt az örömöt, hogy lássa, miatta vagyok bosszús. Amióta így csinálom, egyre kevesebbszer tesz nekem keresztbe..

2011. jún. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!