Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit szólnál, ha anyósod...

Mit szólnál, ha anyósod bepakolászna a gyerekeid ruhás szekrényébe, rá a ruhákra párnákat, takarókat, plédeket?

Figyelt kérdés
Annyi, hogy az ő házukban lakunk most, és folyton rendezgelődnek.
2011. jún. 24. 08:38
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Megkérném,hogy ne tegye.
2011. jún. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Először biztos kipakolnék szó nélkül, ha rendszeres megkérném ne tegye inkább szóljon ha útban van a takaró mert te tudod hova szeretnéd inkább rakni.
2011. jún. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
50%

Eltörném a kezét lábát,aztán bedugnám a szociba...


Miért mit kellene tenni,talán kérd meg,hogy máshová tegye a nagyobb dolgokat.Ahol a takarókat tartod...

2011. jún. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%

- Ha az a hely kell neki erre a célra, akkor átpakolnám a gyerek cuccokat.

- Ő bepakol én ki.

- Megbeszélném vele a dolgot.


Az ő házában laksz ez van.

2011. jún. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

az lehet, hogy az ő házában lakunk, de:

talán szólni kellene, hogy berakom a szekrénybe, na de rá a ruhákra????

Szerintem te is elájultál volna, ha meglátod.

2011. jún. 24. 09:33
 6/32 anonim ***** válasza:
66%

Jelenleg mi is egy fedel alatt lakunk. Atmeneti allapot.

Igaz, a mi kapcsolatunk jo, de az en anyosom is rendezkedos. Rendszerint bepakol, vagy atpakol. Volt olyan, hogy elutaztunk, kozben "rendet" rakott a polcon, ami annyit jelentett, hogy amit o nam odavalonak itelt, azt ugy elpakolta, hogy utana harom hetig nem talaltuk, mert elfelejtette hova rakta be. Nekem meg azert volt ott minden egy helyen, mert meg koltozes utan voltunk, nagyon zsufolt a haz es fogalmam sem volt, hogy hol lesz a helye, de szerettem volna, ha ezek a dolgok mindig keznel vannak.

Hat ez van.

En nem csinaltam ebbol perpatvart, megkertem, hogy ezentul inkabb hagyja ezt ram, nem azert csinalom ugy, ahogy mert lusta vagyok, hanem direkt.

Nem kellett magyaraznom, sem veszekednem, neki is jo tanulopenz volt, mert harom hetig o is velunk idegeskedett, hogy elokerulnek-e az elrejtett dolgaink.

Azota is elofordult, hogy oda rak dolgokat, ahova nem valo, utana pakolhatom at. Tudom, hogy segiteni akar, ezert nem habzik a szam.

2011. jún. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
A mi esetünkben nem látom a segítőszándékot.
2011. jún. 24. 10:02
 8/32 anonim ***** válasza:
23%
Mert nem is akarod. Miért kell azért infarktust kapni, hogy bepakolja a gyerek ruhákra a párnát? Ezek annyira apró dolgok. Bár lehet csak én vagyok ilyen elnéző. De nagyon sok esetben nem is csak az anyós a hibás.
2011. jún. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
iGEN TUDOM, LEGNAGYOBB HIBÁM, HOGY ÉLEK.
2011. jún. 24. 10:31
 10/32 anonim ***** válasza:
51%
Hát bocs, de szerintem neked valami komplexusod van, amiért anyósoddal kell laknotok (miért nem költöztök el akkor?), és itt akartál megerősítést keresni. Egy pitiáner dolog miatt húztad fel magad, bolhából csinálsz elefántot, és most fáj, hogy mások reálisabban látják a dolgokat.
2011. jún. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!