Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Sok gyereket utasitottak el a...

Sok gyereket utasitottak el a bölcsiből? Mit tesztek? Fellebeztek?

Figyelt kérdés
2011. jún. 7. 14:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
bocs: ÉRTSD
2011. jún. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
12%
Nem értem, hogy ha olyan helyen lax ahol egy bölcsi van akkor az tuti nem nagyváros.Nem? És ha nem nagyváros akkor mond már meg nekem, hogyan lehet 70 ezer egy hónapban a magánbölcsi????Osztd már el 22vel:))) nálunk a legdrágább magánbölcsi sincs egy ezres egy nap de még ha lenne se lenne 70 ezer egy hónapban.
2011. jún. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát pedig annyi. És pont azért, mert nincs más lehetőség.
2011. jún. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Vecsés. Egy bölcsi van, max. 42 gyereket vesznek fel, 2 évvel ezelőtt mi voltunk a várólistán a 114., mint már írtam. És az itteni magánbölcsi 65.000/hó. Na miről beszélünk?
2011. jún. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként igen, viszem oda a 65 ezres magánbölcsibe, ha nem veszik fel az államiba. Nem mondom, hogy húúú de nagyon megengedhetem magamnak, de ha csak az én fizumat számolom, abból levonva a magánbölcsi árát még mindig több pénzem marad egy hónapra, mintha 28.000 gyest kapnék.
2011. jún. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos sok gyereket elutasítanak.

Nálunk is 1 bölcsi van, 20 férőhelyes. Szeptemberben nyílt meg (azelőtt egy sem volt). Májusban hallottam valakitől, hogy majd bölcsi fog nyílni ősszel, akkor még vezető se volt. Akkor még az ovi vezetője intézte a bölcsis ügyeket is, másnap elmentem feliratni a fiamat. Már 21. volt a listán, pedig a bölcsi még csak meg sem volt hírdetve, hogy lesz. Szerencsére még felvették.


De volt rá példa, hogy sokat hiányzott januárban és ki akarták rakni, mert rengetegen várnak a helyre.

2011. jún. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!