Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha egy hirdetési oldalon az...

Ha egy hirdetési oldalon az szerepel egy babakocsinál, hogy az ár irányár, illetve alkuképes, az mit jelent, kb hány százalékot lehet lealkudni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 7. 09:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Mondasz egy alacsonybb árat és vagy sok, vagy belemegy.

Soha nem alkudtál még piacon, bazárban?:-))))

2011. jún. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

En ugy szoktam, hogy szamomra realisan lealkudhato osszeget meghatarozom (legyen mondjuk ez 5000 forint) es meg ettol tobbet, csaknem a ketszereset probalom meg elso korben lealkudni (tehat kb 9000 forintot). Mert nyilvan az elado egybol nem fog belemenni, o ettol tobbet akar, par ezerrel kevesebb alkut ajanl fel, nagy esellyel pont azt az 5000 forintot, amit en is elgondoltam. De igy o is elegedettnek erzi magat es nekem is megvan az, amit szerettem volna.

De vigyazni kell, mertha tul sokat akarsz lealkudni, akkor kapasbol elutasit a nevetseges ajanlat miatt.

Mennyi a babakocsi iranyara?

2011. jún. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
20000 és gondoltam, rákérdezek, hogy mit szól a 15ezerhez. Szerinted?
2011. jún. 7. 12:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Amikor én feltettem a babakocsinkat,direkt ugy tettem fel. Tudtam h valószinűleg alkudnának valamennyit ezért irányárat irtam. S végülis egy köztes árban megegyeztünk. 28 volt ujonnan,s én 20-25öt gondoltam. Párom azt mondta ez sok(még ha csak párszor használtuk is) Igy 20at irtam. Végül 18ért vitték el.(azt mondta utólag a csaj,hogy a 25 is reális lett volna mert nagyon jó kis kocsi,s tényleg mintha új lenne;fóliás volt még..) Másikra sajnos még nincs jelentkező,pedig akár 15ért odaadnám.(csak ne foglalja itt a helyet) s olyan jó kis kocsi... Ha esetleg érdekel elküldöm a linkjét.:)
2011. jún. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!