Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ki kap (és miért) -50%-os...

Ki kap (és miért) -50%-os kupont DM-be?

Figyelt kérdés
Sok babás fórumon látom,hogy van egy olyan DM kupon,amit bármilyen termékre be lehet váltani és azt féláron adják. De hogyan lehet ilyenhez hozzájutni? Hogy osztják?
2008. febr. 20. 14:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én nemrég utána érdeklődtem! Ha megszültél, akkor az anyakönyvi kivonataot és (úgy emlékszem) egy jelentkezési lapot kell bevinni a DM-be. Onnan kezdve a kedvezmények élnek rád!
2008. febr. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az előző hozzászólóhoz annyit szeretnék még hozzátenni, hogy a jelentkezési lapot valamelyik újságban vagy a Kismamában vagy az Anyák Lapjában láttam már, de kérdezd meg, lehet adnak a DM-ben is! Boldog babavárást! (29. hetes kismama)
2008. febr. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
mit lehet 50% -os kuponnal venni, csak babacucokat?
2008. febr. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én tagja vagyok ennek a DM-es Baba-bónusz programnak,mert amikor a kislányom megszületett(most 18hónapos),be kell vinni a születési akvi kivonatát,van ott egy jelentkezési lap,ki vannak téve. Csak ki kell tölteni néhány adatot. Lefénymásolják a szül.akvi kivonatot és kész! Nagyon sok kedvezményt igénybe lehet venni , és igen ez az 50%-os kupon is most jött februárban, és van benne 2db,az egyik februárban használható el,a másik márciusban! De volt már olyan, hogy 1ft-ért vehettünk hajfestéket,meg pelenkákat 50 %al. meg ajándékokat is kaptunk már (cumi,stb.)

Üdvözlettel: 2.babáját váró kismama

2008. febr. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
még annyit,hogy bármire be lehet váltani, kivéve "a gyógyszeres szekrényekben található dolgokra nem" - idéztem! :)
2008. febr. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Én jelentkeztem az anyakönyvi kivonattal mégsem kaptam ilyet, pedig a kezdő kuponfüzetet megkaptuk.

Most felhívtam őket és kiderült hogy nem is vagyunk benne az adatbázisukba. Persze pótlólag már nem küldik ki,de most beírta az adatainkat és legközelebb (remélem) már küldenek valamit.

2008. febr. 21. 12:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!