Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kedves anyukák, kismamák. Mik...

Kedves anyukák, kismamák. Mik a tapasztalatotok, ha valaki visszaküldi a Felicitasnak, a kupont sokat zaklatják utána?

Figyelt kérdés

Kaptam a védőnőmtől 2 kupont is, egy már várandóság alatt pocak kártya, a másik pedig szülés előtt beváltható.

Attól tartok, ha becsülettel kitöltöm soha az életben nem lesz nyugtom, a biztosítóktól, ügynököktől stb...

Pár postai szórólap vagy @még nem is zavarna, de ha telefonon zaklatnak az már igen.

Aki visszaküldte ezeket miket tapasztalt?


2011. febr. 24. 14:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát engem nem zaklattak.
2011. febr. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én visszaküldtem, eddig kétszer hívtak az egyik biztosítótól. Megmondtam, hogy nem alkalmas és elköszöntünk. Ennyi.


Másfél éves a gyerkőc.

2011. febr. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Engen is kb. 2x hívtak, egy biztosító és egy könyvajánló, megmondtam, hogy köszönöm, nem kérem, és ennyi.
2011. febr. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jó nektek! Engem minimum 2havonta zargat valaki. Az utolsó gyereknél már olyan telefont adtam, ami nem él, de nem tudtam őket kicselezni, megtaláltak így is. Szerintem, ha visszaküldöd, a telefon legyen kamu (mondjuk egy nem használt régi szám, talán nem kapta meg azóta más, és nem fogják helyetted őt kergetni).
2011. febr. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én még 2 éve töröltettem az adataimat, vagy írtam nekik mailt. Egyszer zaklatott egy nő, nagyon erőszakos volt. Pofátlanul. Ne aggódj, töröltesd magad és kész.
2011. febr. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kamu számot adj meg meg egy kamu emailcímet! Engem nem sokszor kerestek, de a következőnél így fogom...

Ja, ha telefonon valami hülyeséggel keresnek, először elmondom normálisan, hogy nem érdekel, másodszorra bunkón és egyszerűen lerakom :D Nem fogom fél órán át hallgatni...

2011. febr. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Engem egyszer keresett biztosító,de simán megértette,h nem kell amit kínálna.A kamu szám jó ötlet viszont.A csomagokat feltétlen váltsd ki,mert vannak benne hasznos,jó dolgok a rengeteg szórólap mellett!!!
2011. febr. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!