Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért lett ilyen a férjem? Mi...

Miért lett ilyen a férjem? Mi történhetett? Más is járt így vagy csak mi? Esetleg valami megoldás?

Figyelt kérdés

Tavaly előtt októberben megtudtuk,h babát várunk.Minden a legnagyobb boldogságban telt januárig,noha nem tervezett baba,de kit érdekelt,a fő,h van.Januárban aztán megszűnt létezni a nemiéletünk.Apa féltette a lányt,én meg elfogadtam a félelmét nem erőltettem.Május végén megszületett a lány,letelt a 6 hét.2szer voltunk együtt,ami nekem nagyon kellemetlen volt,és a gátvarrásom is feszített.Kiderült,h komoly a probléma,így november vége lett mire újra zöld utat kapott a szex.Azóta viszont szintén nem gyakoroljuk túl gyakran.(3szor voltunk együtt 4 hónap alatt.)Múlthéten kiborultam neki,hiszen ez így nem megy nekem.Én kívánom őt,és szükségem van a gyengédségre,amit egyáltalán nem kapok meg.Szeretője nincsen, nem lett homokos, egyszerűen csak nem kívánja a szexet.De a gyerek előtt meg miért kívánt szinte minden pillanatban?Vagy ez gyakori,és majd helyrejön magától?Gondoltam arra is,h nem volt felkészülve még rá,de 29 éves...Azért addigra már meg szoktak érni a férfiak is egy gyerekhez?Vagy mert váratlan volt,hirtelen jött,nem tervezett?De már 10 hónapos a lány...

Szóval nem tudok kiigazodni rajta,és bizony már a házasságunkat is kezdem temetni magamban,mert ha ez így marad,akkor elválok.De sokkal jobban szeretném megoldani ezt a problémát,hiszen a gyerek érdekei is ezt kívánják.


Egy 22 éves anyuka.


2009. márc. 18. 07:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm megszült és persze nem voltak együtt utána, de sajnos utána sem 1,5 évig. A barátnőm várt hátha, a férje azt mondta, hogy amíg nem fogy le, addig ne is reméljen semmit. Azóta elváltak, mert a férfinak (aki amugy sosem csalt meg senkit, meg rendes pasas) szeretője volt. Nem akarlak elkeseríteni, de szerintem lehet van neki valakije, ha meg tuti nincs ülj le vele megbeszélni, hogy őszintén mondja el, hogy mi a baja
2009. márc. 18. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
34%
Előző: ha egy férfi nem úgy bánik veled mint előtte, már nem szeret, ha nem fekszik le veled, akkor mással teszi. Ide a bökőt, hogy vaj van a füle mögött...
2009. márc. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Igen,beszélgettünk is róla,és honnét tudom,h nincs senkije?Szabadidejében nem jár el a "haverokkal".A munkából mindig pontosan érkezik,és mindig pontosan megy.Nincsenek hétvégi "csoport-tréningek".Meg tudja,h nem könnyű átverni,annál több eszem van.Kérdeztem tőle,h az a baj,h kicsit magamra kaptam várandósság és a szoptatás eleje alatt.Nem tudja...

Bár,amennyit a számítógépével foglalkozik,lehet felér egy szeretővel:S

2009. márc. 18. 08:12
 4/10 anonim ***** válasza:
82%

Nálunk pont fordítva van. Én szülés óta alig-alig kívánom. És érdekes ha kívánom is,nem lehet megvalósítani,mert pont akkor van meg...érdekes.

Én látom páromon mennyire kiakasztó neki,de én azért segítek is rajta...ha nincs is kedvem :P

2009. márc. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az tény,h a nők mensi alatt jobban kívánják a szexet,mint amikor nincs meg.
2009. márc. 18. 08:26
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem ahol jól működött a szex a gyerekszületés előtt, ott nagy valószínűséggel később sem lesz gond, viszont mikor babát vártam, mi sem voltunk együtt túl gyakran. Én mindig csodálkozva olvasom azokat a hozzászólásokat, mikor azt írják, hogy terhesség alatt is ugyanolyan volt a nemi életük, szinte az utolsó pillanatig stb. stb. Nekem ez furcsa, mert bár én talán a 8. hónapig eléggé kívántam a dolgot, a párom egyáltalán nem. De mikor letelt a 6 hét, együtt voltunk. Most 12 hetes a baba, 4 alkalommal voltunk együtt, de az mind jól sikerült, kellemes volt. Nem sok, nem is kevés szerintem, mindketten fáradtak vagyunk sokszor, 3 gyerek mellett. Szerintem tudnod kell, hogy a Te párod mennyire fárad el a munkában, vannak-e munkahelyi zűrök, bizonytalanságok, anyagi gond, mert ezek bizony rányomhatják a bélyeget a mindennapokra, tapasztalatból írom. Nem biztos, hogy van valakije, de egy őszinte beszélgetés sokat segít. Én nem erőltetném a helyedben a szexet, nem is utalnék rá, esetleg érintőlegesen megkérdezném, hogy mit gondol róla, de inkább a többi, lelki részével foglalkoznék, hogy miért is az eltávolodás. Sok férfinak nagyon nem tesz jót az apás szülés sem.
2009. márc. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%

Nekünk a terhességem alatt jobb lett a szex, mint valaha. Szülés után a 6 hetes kontroll után már aznap belevágtunk, és ugyanolyan jó volt, mint előtte. Hozzáteszem, nekem nem volt idő a gátmetszésre a szülésnél, így könnyebb volt az újrakezdés.

Szerintem nem egyből a szerető lehetőségére kell gondolni, hanem lehet, hogy őt érzékenyebben érintette, hogy te anya lettél, és nem tud úgy nézni rád, mint nőre. A szülésnél bent volt? Mert sokaknál azzal magyarázható ez az elhidegülés.

2009. márc. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem volt bent.Én nem is szerettem volna,h bent legyen,ő igen.Szerencsére a sors eldöntötte,mert nem volt ideje beérni.

Tudom,h fáradt,tudom,hogy a főnöke egy segg,de ezek korábban is fennálltak.Amikor megismertük egymást sokkal hajtósabb volt a munkája,mégsem volt fáradt.

Nem is erőltetem a dolgot,de néha igenis kiborulok,őszintén elmondok neki mindent,és minden megy tovább.Szóval elég nehéz bírom,és ha nem lenne a gyerek már rég összepakoltam volna,és elköltöztem volna.Most miatta maradok,és meg akarom oldani a dolgot,csak kérdés,hogy meg tudom-e,mert néha nagyon nagy falatnak tűnik.

Nem várnám el tőle,hogy annyit legyünk együtt,mint az elején(naponta akár többször is).Csak hetente egyszer kétszer.

2009. márc. 19. 07:49
 9/10 anonim ***** válasza:
És amikor leültök beszélni akkor mivel szokott zárulni a beszélgetés? Megígéri, hogy változtat? Vagy egyátalán mivel magyarázza a kialakult helyzetet?
2009. márc. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Magyarázni semmivel sem tudja,egyszerűen ő sem érti.

A beszélgetések mindig ígéretekkel zárulnak,és néha 1-2 napig van is változás,de aztán minden megy tovább ugyanúgy ah addig.

Most is,egy hete volt,h leültem vele beszélgetni,h ez így nincs rendjén.Kb 2 napig volt más,aztán minden megy minden ugyanúgy.

Én nagyban a számítógépet teszem felelőssé,mert elég sokat ül előtte.Ő is bevallotta,h sokszor azért nem jut eszébe szexelni,mert nem vagyunk csak úgy összebújva.Mikor feltettem neki miért nem bújunk össze kérdést,akkor bevallotta,h a számítógép.Én is pötyögök rajta,de ha lehet,akkor inkább mellé bújnék.Csak őt tényleg szinte lehetetlen kirobbantani előle.Fent van este 12-fél 1ig,én addigra már nagyon álmos vagyok,és nem tudom megvárni,főleg,h hónapok óta nem aludtam át egyetlen éjszakát sem a gyerek miatt.Reggel meg amikor lenne időnk,mert a gyerek még alszik,akkor ő is alszik....

Szóval elég elkeserítő a helyzet.

2009. márc. 20. 07:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!