Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az abortusszal kapcsolatban...

Az abortusszal kapcsolatban miért mindig a "felelőtlen tiniket" emlegetik?

Figyelt kérdés
Ismerősi körömben jóval több 30-as "tisztes családanya" ment abortuszra, mint tinédzser.
2011. máj. 28. 20:16
 1/7 anonim ***** válasza:
mert szeretünk általánosítani. és jobb őket riogatni,mint a 30as nőket, a 3-4.gyerek utáni abortusszal. náluk már nem (akkora) gáz, ha meddőkké válnak.
2011. máj. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
És mond már meg nekem, hogy a tisztes családanyát miért kell idézőjelbe tenni???Én annak érzem magam, mégis volt abortuszom, és nem a saját hibámból.Honnan tudod, hogy kinek miért volt?Ott voltál mindegyiknél?
2011. máj. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De ezeket nem riogatásnak írják! Hanem az abortuszellenes kirohanások mindig tele vannak a "felelőtlen tinikkel", mint negatív példákkal. Holott ennyi erővel lehetne az "önző anyákat" is emlegetni, akik nem akarják a második/ harmadik gyereket felnevelni.
2011. máj. 28. 20:27
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem, természetesen nem voltam ott mindegyiknél. A "tisztes családanya" ugyanazért az okért került idézőjelbe, mint a "felelőtlen tini". Kategória, amit így szoktak emlegetni, ezért írtam így.
2011. máj. 28. 20:29
 5/7 anonim ***** válasza:

azért a 15évesen becsúszott és a 33évesen a 4. között őrült nagy ám a szakadék. a 15éves csak hülye, simán. a 30as pedig még nagyobb.

ráadásul ijesztően magas azoknaka gyerekeknek a száma akik fogamzásgátlásra "használják" az abortuszt. becsúszik? na és? majd a pasim kifizeti! ilyenből 1 is sok és hidd el nem 1 van..

2011. máj. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A további félreértések végett: én itt nem ítélkezni akarok bárki felett is. Csak nem értem azt, hogy miért csak a "felelőtlen tiniket" kell emlegetni.
2011. máj. 28. 20:37
 7/7 anonim ***** válasza:

17 évesen szültem (véletlen). Amikor megszületett a babám jobban kezdtem tanulni, hogy megmutassam azoknak akik leszóltak, és ha a lányom felnő büszke lehessen rám, és el tudja mondani: az anyja fiatalon szülte és vitte valamire az életbe. Lehet ha a lányom nem lenne nem 4-re vizsgázom hanem mondjuk 3-ra.

Van olyan 30 fölötti rokonom aki már többször is volt abortuszon (pénz, ház, autó van). Most csak azért van neki is lánya mert nem vette észre, hogy terhes.

2011. máj. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!