Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok! Mi az álláspontjuk...

Jobbikosok! Mi az álláspontjuk az abortusszal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Jómagam is olyan körülmények között születtem, amelyekben kevesen vállaltak volna be már akkor egy "becsúszott gyermeket", manapság pedig biztos vagyok abban, hogy még kevesebb esélyem lett volna a túlélésre.

Így elég régóta szívügyem az abortusz kérdése, keresem - sokadmagammal - a választ arra, hogy hogyan lehetne visszaszorítani a számát anélkül, hogy sok elkeseredett nő/lány otthon próbálná abortálni a gyermekét, amibe végül ők is belehalnak.

Nagyon sok Magyarországot érintő kérdéssel, gonddal kapcsolatban a Jobbik elképzeléseit, javaslatait tartom a leginkább célravezetőnek, az abortusszal kapcsolatbeli álláspontját viszont nem nagyon ismerem.

Így hát a kedves jobbikosokat szeretném ezzel kapcsolatban megkérdezni. (A többi párt véleménye igazán már nem tud meglepni, láthattunk két nagy pártot kormányzása idején, így azt is, mennyire változtattak az adott "témában", az LMP liberális maszlagjától pedig nem várok még viccből sem olyan megoldást, ami egyaránt jó gyermeknek, nőnek, családnak, nemzetnek.)

Szabályoznák a mai rendszert valamilyen módon? Amennyiben igen, hogyan?


Köszönöm szépen!


N20


2010. okt. 18. 14:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
22%

ez egy jobbikos propaganda?


"a Jobbik elképzeléseit, javaslatait tartom a leginkább célravezetőnek"


"A többi párt véleménye igazán már nem tud meglepni"

2010. okt. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
76%

" El tudom képzelni mi az álláspontjuk: Cigányoknak meg zsidóknak kötelező, többieknek tilos. Pff..."



hát ha követitek a főrabbitok utasításait pár éven belül úgy is titeket kell majd szolgálnunk


:D

2010. okt. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
41%

"El tudom képzelni mi az álláspontjuk: Cigányoknak meg zsidóknak kötelező, többieknek tilos. Pff...



A válasz írója 41%-ban hasznos válaszokat ad."


azt hittem egy kicsit vissza fogod magad azok után hogy az előbb így leégetted magad...

2010. okt. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
91%
Most, mint Jobbik szimpatizáns szólalok meg, a párt nevében nincs jogom véleményt mondani. Én csak kivételes esetekben támogatom az abortusz (pl. a magzat egész életére kiható betegsége miatt, vagy ha az édesanya élete veszélyben van a magzat megtartásával, esetleg azoknak, akik nemi erőszak áldozatai lettek), pedig orvosnak tanulok. Viszont támogatnám, hogy az állam hatékonyabban segítse az örökbe adás népszerűsítését, támogassa az egyedülálló anyákat. Nem a magzat tehet arról, hogy megfogant, és ha már így történt, esélyt kell neki adni az éltre, és a szerető családra.
2010. okt. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Az EDDIGI érdemleges választ köszönöm, várom a továbbiakat. :)
2010. okt. 18. 14:44
 6/18 anonim ***** válasza:
52%

79


egyet értek

brahiból ne lehessen abortuszt csinálni... persze ha túl fiatal a kis mama vagy beteg a magzat akkor ám legyen

2010. okt. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Ez itt a szokás, hogy aki nem akar vagy nem tud érdemben hozzászólni a kérdéshez, az itt cseveg?
2010. okt. 18. 14:48
 8/18 anonim ***** válasza:
31%

" A kérdező kommentje:

Ez itt a szokás, hogy aki nem akar vagy nem tud érdemben hozzászólni a kérdéshez, az itt cseveg?"


Igen, mert a jobbikosok gyűlölködőek, aki olyat mer mondani ami rossz a pártra nézve, annak rögtön nekiesnek, elnyomják.

"A Jobbik fogja elhozni az igazi demokráciát"...

2010. okt. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Oké, akkor lehet írni a témában. :)
2010. okt. 18. 15:05
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
szerintem 18 vagy 20 év alatt és esetleg még 50-60 fölött lehessen engedélyezni abortuszt ha valaki akar és bizonyítja, hogy nem alkalmas a környezet egy család feneveléséhez
2010. okt. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!