Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Írtok "pocakos naplót"?

Írtok "pocakos naplót"?

Figyelt kérdés
2009. márc. 16. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem írtam. Írtam naplót terhesen is de nem volt a "pocakos naplóm" (amúgy is túl mézesmázos számomra ez a szó). Lehet, hogy furán hangzik, de velem terhesen sokkal érdekesebb dolgok történtek, mint maga a terhesség, volt is épp elég porblémám (szétmentünk az apukával, fenyegetett, kémkedett utánam, próbált rám ijeszteni, stb), szóval nekem nem ez töltötte ki a tudatomat.
2009. márc. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sztem is olyan negédes,már maga a kifejezés is.Én sem írtam,viszont eltettem a kis könyvemet,a leleteket,az ultrahang képeket és a dvd-t,amin 3 UH vizsgálat teljes anyaga van.De ezt is inkább magamnak.Én úgy gondolom,nem igazán fogja őket érdekelni,ha már nagyok lesznek(2 fiam van)Talán,ha lányom lenne érdekelné,de így nem nagyon bízom benne.A nagy 17 múlt,de még 1x sem kérte,h mutassam meg,viszont a piciről(10 hós)készült valamennyi képre kíváncsi volt.
2009. márc. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én vettem egy könyvet, aminek az a neve hogy pocakos napló, és oda szoktam írkálni! Beleragasztottam a + tesztet, uh-képeket,pocakomról képeket, leírom mikor milyen vizsgálaton voltunk, mit vettünk, mikor mit éreztem, mikor mozdult meg stb. Szerintem jó pofa dolog, már most jó elolvasgatni hogy mi volt 6-8 hetesen :) (ja és a hátuljában van egy kis fül ahova a kiskönyvet-leleteket lehet rakni)

Üdv: 29 hetes kismama

2009. márc. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én terhesen egy sima word-doksiba írtam le 2-3 naponta, hogy épp mi van velem. Tök jó visszaolvasgatni.

Most babanaplót írok egy füzetbe, hetente egyszer leírom, hogy miket csináltunk a babámmal.

Majd nekiadom ezeket, ha felnőtt lesz, biztos örülni fog neki.

2009. márc. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!:-)
2009. márc. 19. 14:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!