Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem nagyon merem mutogatni...

Nem nagyon merem mutogatni magam a fürdőbe, más is van így szülés után?

Figyelt kérdés
4 hónapos a lányunk, és nagyon szeretnék már fürdőbe menni vele, de nagyon csíkos lett a hasam a terhesség alatt, amik persze már többsége halványodott, de még mindig nagyon látszanak, és olyan a derekamnál a bőr, mint ha nagy lenne rám, és lötyög. Szeretnék venni 1 részes fürdőruhát, de a férjem azt mondta hogy ő abba nem jön vele sehova.Más is volt vagy van így? Ha igen, mit tettetek és mit tennétek a helyemben?
2011. máj. 24. 22:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdezö


Nekem nagyon nem volt csíkom csak egy kicsi a fenekemnél de nekem elmúlt szoláriummal ha szeretsz szolizni egy próbát megér :) Ha meg pocid van az egybe részesbe is látszani fog :)

2011. máj. 25. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Huh, ez a kedves 35F, nagyon barom! Szívesen megnézném hogy hogy néz ki az ő kis családja, már ha esetleg van egyáltalán. Tudtam volna olyan cifrákat írni neki, hogy lehet hogy belepirult volna, de nem tettem, mert azzal csak magamat alacsonyítom le az ő szintjére, és egyáltalán nem ilyen vagyok. Azt sem értem hogy mit keresett itt. Köszönöm nektek a válaszokat, alapjában nincs semmi baj a férjemmel, csak nem akar egy része fürdőruhában látni engem, mert szerinte öregasszonyos. De nem tudom, lehet hogy rátérek erre a tankinire. Vagy lehet hogy maradok a két részesnél, az valóban igaz, hogy mások más bajaikkal vannak elfoglalva, hogy kinek mije milyen és hogy néz ki. Köszönöm a biztatásokat!!!
2011. máj. 25. 17:04
 13/13 anonim ***** válasza:

választhatsz olyat is, mint ezen a fotón!

vagy azt a modellt, ami a jobb oldali a két lentebb lévő fürdőruha közül.


[link]

2011. máj. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!