Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem nagyon merem mutogatni...

Nem nagyon merem mutogatni magam a fürdőbe, más is van így szülés után?

Figyelt kérdés
4 hónapos a lányunk, és nagyon szeretnék már fürdőbe menni vele, de nagyon csíkos lett a hasam a terhesség alatt, amik persze már többsége halványodott, de még mindig nagyon látszanak, és olyan a derekamnál a bőr, mint ha nagy lenne rám, és lötyög. Szeretnék venni 1 részes fürdőruhát, de a férjem azt mondta hogy ő abba nem jön vele sehova.Más is volt vagy van így? Ha igen, mit tettetek és mit tennétek a helyemben?
2011. máj. 24. 22:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%
Kedves férjed van.Szerintem amíg nem vagy csúcsformában,szerezz be egy tankinit,szuper jók vannak,divatosak,szexik és a férjed is hajlandó lesz veled mutatkozni! :) Egyébként nem 4 hónap kell a regenerálódáshoz úgyhogy nyugi,és kitartás4
2011. máj. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%

Alaposan elbeszélgetnék a férjemmel, és közölném vele, hogy a legközelebbi gyereket lesz szíves ő kihordani, szoptatni, pelenkázni, felkelni hozzá éjszaka, és közben maradjon atlétatestű izmos isten, lapos hassal, semmi stria. Ha megy neki, akkor pofázhat. És otthon is maradhat, takarítani majd te jól érzed magad a strandon. Anyám... Részvétem.


Hallottál már a tankiniről? Kétrészes, mégis takar, és épp nagy divat. :)

2011. máj. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Kései Sirató ***** válasza:
100%

Én is így vagyok és sztem majdnem minden nő, aki szült.

Voltam már fürdőben (5 hónapos a babám) és olyan 2 részest vettem fel, ami fekete (optikailag a fekete vékonyít legjobban) és a bugyi része feljön a köldökömig.

Ügyes legyél a méretválasztásnál, ne válassz túl kicsit, sem pedig túl nagyot.

2011. máj. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én majd 1,5 évvel utána vagyok így, ne aggódj. 10 kg van rajtam, sajnos a hasamon látszik a legjobba, én is a tankinin gondolkodom, mert az egyrészest én nem szeretem.
2011. máj. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én bizony bikinit vettem(2 számmal nagyobb felsővel:)),és csúnyán nem érdekel,hogy ki mit gondol.Nem vagyok hajlandó szégyellni a csíkjaimat.
2011. máj. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Egyébként tankini-t, hol lehet most kapni?
2011. máj. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
92%
Kérdező: Amíg te azon idegeskedsz a strandon, hogy hogy is nézel ki, addig a másik nő meg azzal van elfoglalva, hogy kicsi a melle, micsoda szégyen és tuti mindenki azt nézi hogy de lapos, más nő azon aggódik hogy lapos a segge, túl széles a combja, stb. Nem pasit akarsz fogni, hanem szórakozni. Ne érdekeljenek a többiek. Ők úgyis el vannak foglalva a saját testi hibáikkal.
2011. máj. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt lehagytam, hogy gondolom te meg egy helyes, izmos pasi vagy...gondolom! :D
2011. máj. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen az a lényeg, hogy te jól érezd magad.
2011. máj. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

"A medence kizárólag egymásnak szimpatikus, epilált és fertőtlenített 16 és 25 év közöttieknek használható, napi 3 óra edzés után". Az összes strand bezárhatna.

35F, milyen a jövőképed? 60 évesen is az asszonyt fogod szeretni "a két szép szeméért"? Látatlanban is sajnálom szegényt, akármilyen jól néz ki.


A stria alkati, kötőszöveti kérdés sajnos. Vannak szerencsésebbek, de nem tornától vagy életmódtól függ, ezért nem lehet elítélni. Szép lassan alakulni fog, kitartás! Ha bevállalod ekkora babával, szerintem nyugodtan menjetek (olyanban, amiben TE jól, biztonságban érzed magad), és élvezzétek, más véleménye meg - nagy levegő - ne érdekeljen, csak hogy lesz egy szép családi napotok.


Én császár után trombózist kaptam és hordhatok legalább egy évig jó meleg gumiharisnyát meg tele vagyok kék-lila injekciófoltokkal, mint egy zombi. Na ezzel tényleg nehéz lesz strandolni és marha szexi :(( Ha vigasztal, elcserélném a lábamat egy csíkos hasra és szaladnék strandolni :)

2011. máj. 25. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!