Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit vegyen a nagymama a fiú...

Mit vegyen a nagymama a fiú unokájának 1. szülinapjára, ha szinte mindene meg van?

Figyelt kérdés

Mert van egy másfél évvel idősebb bátyja aki anno nagyon sok zenélő kütyüt kapott,van hinta,homokozó,csúszda,tőlünk(szülei) bébitaxit kap...

megkérdezte anyukám,hogy mit gondoltunk a kicsinek.Csak annyit mondtam neki,hogy játékot már ne nagyon vegyenek...egy műanyag libikóka jó ötlet lenne?Olyant szeretnék,amivel mindketten tudnának (akár) együtt is játszani


2011. máj. 24. 11:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Annak biztos örülne és ha megengedhetik maguknak akkor miért ne vegyenek az unokának.Bár arra nem lehet annyira rá mondani, hogy ezt kaptad szülinapodra, amikor egy éves lettél. Mi egy plédet csináltattunk amire a lányom neve van hímezve, azt ma is használjuk a szabadban és el is tudom neki tenni. Kapott Ő is mást is, de az olyan maradandó.
2011. máj. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Alinaaa ***** válasza:
100%

Szerintem a mai játéküzleti választékban nincs olyan hogy mindene van. Ha vesz neki egy doboz kockát vagy legot(ami passzol a többihez) vagy 20db kisautót már akkor is feltalálta magát:)

Ez mellé meg 1-2 praktikus dolgot(drogéria, ruha, ágynemű...)

A mai világban már nem gond a gyerekeknek venni valamit:)

Csak legyen rá keret:)))

2011. máj. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Alinaaa ***** válasza:
100%
Bocsi félreolvastam:) A játékot ne kimaradt, de a lego feltöltés mindig jól jön:)
2011. máj. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!