Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A Superfit cipők csak keskeny...

A Superfit cipők csak keskeny lábra jók?

Figyelt kérdés
Szandit néztem belőle,de a kisfiam sarka se ment a megfelelő helyre,olyan szűk volt rá. Mindegyik ilyen? Széles lábra ne is keressek Superfitet?
2011. máj. 23. 07:29
 1/2 anonim ***** válasza:
mi a hét közepén nézünk a lányomnak szandit venni, neki is széles a lába, majd megírom milyen volt...remélem van széles lábra is mert akkor mi is szandi nélkül jövünk haza :)
2011. máj. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen a keskeny vagy széles láb. A fiamnak még bumbi lába van, 1,5 éves (tehát még a bokája lent van) és bár még csak két superfit cipője van, de ezt fogok neki továbbra is venni. A zárt cipőt ki sem kell fúzni, mert annyira jó rugalmas a fűzője, hogy nagyon könnyen belecsusszan a lába. Most pedig szandált vettünk: elöl zárt és két tépőzáras. Az első tépőzárnál is lehet állítani, ellenben az elöl nyitott, 3 csatosnál. Nem tudom milyet néztetek, de nekünk nagyon bejött ez a fajta.
2011. máj. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!