Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mint 2 gyerekes anyukának,...

Mint 2 gyerekes anyukának, szurkoltok Wolf Katinak?

Figyelt kérdés
Szerintem annyira ügyes, példa értékű. Bár családi segítség nélkül nem menne neki sem. Kicsit irígykedek arra, akinek időnként leveszik a terhet a válláról. Gondolom, neki is nehéz lehet ilyen sok időt távol lenni a kisebb gyermekétől. Mondjuk én a Sodeinde Dorkát sem értettem, hogy az mikor szoptatta a gyerekét, gondolom ő sem volt túl sokat a picivel a műsor alatt.
2011. máj. 14. 21:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem azért szurkolok neki mert 2 gyereke van vagy mert magyar, hanem mert emberként nagyon szimpatikus, szerény és tehetségesnek tartom.
2011. máj. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De szerintem nem elhanyagolandó, hogy 2 gyerek mellett valaki képes ilyen sikert elérni, nekem nem biztos, hogy lenne energiám hozzá. Most 1 gyerek mellett is néha nagyon kész vagyok.
2011. máj. 14. 22:00
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én minden értelemben nagyon értékelem.Egy nagyon tehetséges, kitartó nő.

És tényleg nehéz lehet neki.Tegnap nyilatkozta hogy minden nap beszélnek telefonon.

Hajráááá Wolf Kati!Szerintem ő a legjobb!Megérdemelné hogy nyerjen.

2011. máj. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én legkisebb gyermekem olyan idős, mint az ő kicsije.

Nem tudnám itt hagyni napokra, az álmaim miatt sem. Nem lehet erősebb álmom, mint ők.

Persze lehet hogy ha olyan tehetséges lennék, másképp gondolnám? .)))


Hajrá Kati!

2011. máj. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Jól beégett az óriási tehetség...22.lett.
2011. máj. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én nem éreztem úgy, h beégett volna. Véleményem szerint nagyon nagy tehetség, és jobb volt a tegnapi döntős előadása, mint eddig bármelyik, amit tőle hallottam. Felesleges és felelőtlen dolog volt a médiától az, hogy rárakta a győzelem várományosa terhét. A dala a legjobbak között volt, ha reálisan szavaznak az országok és nem az befolyásolta volna a döntést, hogy ki-kivel volt tagország egész más lett volna a sorrend. Nem mondom, hogy a legjobb Kati lett volna, de az első 10-ben benne volt a teljesítmények és dalok alapján. Egyébként nagyon tisztelem és nem szeretem azokat a megjegyzéseket, amit a neten sok helyen olvasok, hogy csak az apjának köszönhet mindent. Igen, valószínűleg neki köszönheti a tehetségét, a hangját, a Vuk-ot, meg sok mindent, mint ahogy mi is sokat köszönhetünk az apukánknak, de ez már nem az a kategória, ahol Ő tart.
2011. máj. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kedves 9 óra 10-es válaszoló. Nagyon klasszul átlátsz a szavazási procedúra mozgatórugóján, és még hangot is adsz az ostobaságodnak.

NAgyon drukkoltam neki, tegnap gyönyörűen énekelt!

2011. máj. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A velemenyem az, hogy azert nem vegzett jobb helyen, mert elore josoltak, hogy O fog nyerni.Igy mindenki masnak adta a jobb pontokat, hogy nehogy tenyleg O legyen a nyertes.

Legkozelebb elindul Hajdu Peti, SP es Fluor Tomi trio es tuti elorebb vegzunk ha ezt a logikat kovetjuk.

Az Ir ikrek pl borzalmasak (meg lehet nezni az angilai X-factorban oket a youtubeon)es megis elorebb vegeztek mint Kati...toluk nem feltek, igy rajuk tobb szavazat erkezett.....


Szep volt Kati, es gyonyoru hangod van!!!

2011. máj. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
22%
nekem nem tetszett a produkcio. olyan a szam elejen mintha dormogne annyira melyen kell enekelnie ami nem fekszik az o hangjanak...nincs ezt mit szepiteni...az eredmeny magaert beszel. lehet keresni osszeeskuves elmeleteket de minek...ettol fuggetlenul o egy nagyon tehetseges enekes
2011. máj. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bár nekem nem szimpatikus, és soha nem hagynám itthon a kicsi csemetémet, de ez az én véleményem. Én szurkoltam neki, érdekes lett a végeredmény:(:(:(
2011. máj. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!