Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem szorítja a babátok lábszár...

Nem szorítja a babátok lábszárát a zokni?

Figyelt kérdés
Még ha egy mérettel nagyobbat is veszek, a kis lábszárába mindig belevág, pedig nincs is duci lába. Ti hogy vagytok ezzel?
2009. márc. 11. 14:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Jajj ne is mond!Nekem is evel van meggyulve a bajom.Hiaba nagy megis ottmarad a nyoma a labszaranal.Belevag rendesen es az en babam laba sem duci eggyaltalan.A nadragoknal is ugy erzem mintha osszeszoritana szegenykem pociat,pedig egy ket merettel nagyobb is..
2009. márc. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos van néhány ilyen zoknink nekünk is:(( Csak végszükség esetén adom a kislányomra. Ő se duci baba (6 hónaposan 6,7 kiló) és mégis szorítja a lábacskáját a zokni. A másik véglet se jó, van olyan zoknink, amit ő maga le tud szedni úgy, hogy a két lábát összedörzsölgeti.
2009. márc. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább harist adok rá,mert az egyik ismerösömnek ugyan így járt a babója neki is bevágta és mai napig kezelni kell mert azon a hellyen ahol bevágta mindig kisebesedik. Most 3.5 éves
2009. márc. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
nálunk is ez van, hajtsátok vissza a zokni végét. így egy fokkal jobb...........
2009. márc. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
én is visszahajtom mindig, de van visszahajtós zokni is csak az drágább....
2009. márc. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Olyan zoknit veszek, aminek nem gumis a szára, hanem vissza kell hajtani 2x, ezek nem szorítanak.
2009. márc. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
En ugy oldottam meg, hogy nem gumis, hanem kicsit bovebb zoknit adok ra. Ez ugye normal esetben ot perc alatt lecsuszna, de par szaz forintert vettem egy vekony pamut "cipot", de inkabb olyan, mint egy tepozaras titokzokni es ezt huzom fel a zokninra. Ez tartja fixen es jol is nez ki. A tutyi is megoldas lehet, de az mar tul vastag es meleg volt a fiamnak. A harisnya nem jon be, mert rendszerint melege van benne, illetve az a pocakjat szoritja.
2009. márc. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát én meg nedvesen ráhúzom egy jó nagy pohárra,vagy üvegre,és kitágul annyit,h.nem szorit.Próbáljátok ki!!!!!!!!!
2009. márc. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!