Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A csúszásgátlós zokni kis...

A csúszásgátlós zokni kis tappancsa nem töri a gyerek lábát, ha cipőt húzunk rá? Csak otthon adjátok a lábára vagy az marad rajta a cipőben, ha mentek valahová?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy bugyuta a kérdésem, de megmondom őszintén, nekem dilemmát, okoz. Itthon a parkettán meg a járólapon ráadom a tappancsos zoknit. De lecserélem simára ha cipőt húzunk, mert szerintem böki a talpát. Vagy nem? Vagy csak én fogtam ki olyan típusú kis zoknikat, amiken bizony vastagok és nagyok a tappancsok? :S
2010. szept. 3. 13:53
 1/4 anonim ***** válasza:
nem húzok úgy cipőt a lábára, mert szerintem is kényelmetlen, ill. sok cipője rá se jönne, mert ezek a zoknik nagyon vastagok. Én két zoknit adok rá, ha elmegyünk akkor a vastagat le és fel a cipő!
2010. szept. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én csak itthon adok rá tappancsos zoknit,cipőbe mindig sima zoknit húzok a lábára.
2010. szept. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bár az én bébim még nem jár, de az nem fordult meg a fejetekben, h cipő nélkül is ugyanúgy rááll, ránehezedik a súlya azokra a gumicskákra? Akkor elvileg a talajon is nyomnia kell. Az hogy vastag-e vagy vékony, az más tészta. Nekünk van vékony tappancsos zoknink is.
2010. szept. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy vékony vagy vastag tappancsos a zokni. Ha vastag, akkor bele se menne a cipőbe, de ha vékony, akkor belemegy. És ha vékony a zokni és vékonyak a tappancsok is, akkor szerintem nem nyomja a lábát.
2010. szept. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!