Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A baba a szülőkkel alszik...

A baba a szülőkkel alszik vagy külön ágyban?

Figyelt kérdés
Nem vitatémát szeretnék kezdményezni, pusztán az arányokra lennék kíváncsi!
2009. márc. 11. 12:23
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
A babánk a kezdetektől fogva a kiságyában alszik velünk egy szobában.Most 16 hónapos. Én próbáltam, hogy aludjon velünk, ha reggel nagyon korán kelt, de csak ficánkolás lett belőle és nyüglődés. Talán ha 2x sikerült ott aludni. Nekünk is így jobb, mert az ágyában is állandóan forog így nem "zavarjuk" egymást.
2009. márc. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Az én kisfiam már az első naptól kezdve kiságyban és külön szobában alszik.Amikor még evett éjjel akkor is megszoptattam és ment vissza a helyére:).Nem is alszik el a nagyágyban még nappal is a kis megszokott helyén pihizik:).Nekünk így vállt be,legközelebb sem csinálnám másként,így mi is és ő is mindig kipihenten ébredünk.

6hós legényke anyuja

2009. márc. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
12.31-es vagyok: köszi a gratulációt. neked is gratula a babátokhoz :)
2009. márc. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam születésétől kezdve külön alszik (már a kórházban is a kiságyban aludt, első baba és féltem, hogy ráfekszem vagy leesik), de kb. 1 éves koráig nem volt külön szobája. Mondjuk nem rajtam múlott, aztán költöztünk, és már van saját szobája is. Viszont most 16 hónapos, és kb 3 hónapja az a műsora, hogy hajnali 3-kor felébred és átjön aludni, egyenlőre nem zavar, de azért lassan próbálom erről is leszoktatni, 6 előtt ne jöjjön át.
2009. márc. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk mind a két gyerek az első naptól kezdve külön szobába és a saját ágyukba alszank.Mi is próbáltuk napközben vagy ha korán keltek hogy ott aludjon közöttünk de nálunk csak abból állt, hogy belenyúlt az orrunkba, szánkba.Össze vissza forgolódott.Hát maradt a kiságyuk. Nem mondhatnám, hogy bánom. Jó néha összebújni, de azé is jó hogy mindenki a saját helyén alszik.
2009. márc. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Off: bocsi,hogy közbevágok, nekem nincs még babám, de érdekel, hogy nem féltitek a nagy ágyban:én nagyon sokat mozgok,néha a páromat is jól fejbevágom álmomban vagy megrúgom, egy pici babát biztosan nem mernék berakni magam mellé.Ez baj?én se aludtam sose a szüleimmel egy ágyban.Most először olvasom ezt,hogy van ilyen is,h nem kiságyban alszik a baba.Nem leszólás, csak kíváncsiság,hogy ez hogy alakult ki nektek így?
2009. márc. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Mi négyen alszunk már együtt :), és most még jó így, de pár héten belül öten leszünk, úgyhogy most szeretném majd kiszoktatni a két nagyot, egy 4 és egy 2 éveset. A nagyobbik már aludt külön szobában, de visszajött, mikor tesója lett, és nem akartam "elzavarni". De hátha így közösen buli lesz nekik kiköltözni a szülői ágyból. Szerintem semmi gond az egy ágyban alvással, nemsokára még a szobájukból is kizavarnak majd, ki kell használni ezt a kis időt a bújásra.
2009. márc. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Én nem félek, hogy ráfekszem, és elég nagy az ágyunk, 210cm széles, van hely bőven. Egyébként biztos tudatalatti dolog, de szinte ugyanabban a pózban ébredek, mint amikor elaludtam, mióta a kisfiammal alszunk. Nálunk azért alakult így, mert nagyon rossz alvó és cicifüggő. Mikor eleltattam,10 percenként felébredt, mikor a kiságyba raktam. 2 hét múlva, úgy néztem ki, mint egy zombi. :) Aztán magunkhoz vettük, egymással szemben oldalra fordulunk a babával, és ő annyit és akkor cicizik amennyit és amikor akar. :)
2009. márc. 12. 16:59
 19/21 anonim ***** válasza:
A külön kérdezőnek... Nem kell félni, hogy ráfekszel a babádra, ha majd lesz, mert ha egy szobában alszol vele minden moccanására felébredsz - ez tapasztalat. Én már a férjem mocorgására is felkelek, mert azt hiszem a baba az. Ez szerintem anyai ösztön...
2009. márc. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Jelentem,(márha valakit érdekel :) ) hogy a 6 hós nagyfiúnk 1 hete a kiságyában alszik. :) Magától "kéredzkedett" át. Sírt, vergődött rosszúl aludt már köztünk. Olyan gyorsan elmúlt ez az időszak...
2009. júl. 9. 14:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!