Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám a most 3hónapos...

Hogyan tudnám a most 3hónapos kislányomat a későbbiekben az anyósom ellen nevelni?

Figyelt kérdés

Jobban mondva nem is ellene nevelni,csak azt akarom majd elérni,hogy ne szeresse majd annyira,és a pici ne akarjon majd vele sehova elmenni!

Játszon vele nálunk,látogassa,de nem akarom,hogy akárhova is elvigye nélkülem!!!!


2009. márc. 8. 19:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%

Szia!


Hát ez nem túl szép dolog,amire készülsz...Nem tudhatom mit tett ellened az anyósod,hogy ilyen gonosz vagy vele,de nem tartom jó ötletnek.Mégha most el is éred,hogy ne szeresse a babád, mi van ha évekkel később rájön,megtudja mit terveztél és szembesít vele.Mégiscsak a nagymamája!

Vigyázz,mert még a végén visszakapod a sorstól az ilyet,és téged utál meg a gyereked.

2009. márc. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nem az igazi nagymamája.Nem a páromtól van a pici,ő ezt tudja is!De anyósék nem tudják.Az anyósom engem mindig is utált,és naponta felhív hogy jól van-e a pici és hogy vigyázzak rá!!!MIÉRT NE LENNE JÓL????És jobban vigyázok rá,mint az életemre,ő a mindenem!

A másik meg az,hogy állandóan hozza neki a turkeszos ruhákat,hiába mondom hogy nem kell,mert úgy sem adom rá!!!Én mindent megveszek neki!!!És újat,nem használtat!!!

2009. márc. 8. 20:10
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Engem is érdekelne, hogy mi okod lehet erre? Anyósoddal nem valami fényes ezek szerint a viszonyod, de ettől még az unoka-nagymama viszonyt nem mérgezheted! Én hálát adok az Istennek, hogy legalább 1 nagymamám van, mert sajnos a többi nagyszülőm korán meghalt.

Ne neveld ellene, ha tényleg olyan elviselhetetlen a nőszemély, arra majd a lánykád is rájön idejében, de ne te légy az, aki kígyót-békát összehord róla.

Ez az én véleményem, de persze nem ismerjük a hátteret. Oszd meg velünk, talán úgy mást mondunk majd.

2009. márc. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Uccsó vagyok (még). Így már értem valamennyire. Nem kell ellene nevelned, csak tudnia kell, hogy mostohamama a nagyija. A turis rucikat miért nem adod rá? Mi nagyon szép körülmények között élünk, de nem vagyok rest turis rucikat is nézegetni. Úgyis olyan hamar kinövi, pénzkidobás márkás, új cuccokat venni. Anyósod meg bizti jót akar. Élvezi, hogy kisbaba van a környezetében, az ilyen korúak ilyenek. Próbálj nem konfrontálódni vele. Mennyi idős vagy?
2009. márc. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Általában a gyerek megérzi azt, hogy te kit szeretsz és kit kevésbé. Így nem nagyon kell ellene nevelnek, megy az magától is. Sok sikert!
2009. márc. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem te nem vagy egy túl jó ember. Mehet a lepontozás....
2009. márc. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%
Háááát... Elég fura lehetsz, azért Te is, már kimondom, ha kigondoltam. Azért mert azt mondja vigyázz rá, vagy vigyázzatok magatokra, már ellene kell nevelni? Nekem is sokszor elmondják, "Aztán vigyázz Kristófra", de soha semmilyen rossz szándékot nem feltételeztem! Ez amolyan szólásmondás. Szerintem örülj neki, hogy szereti a gyerekedet, és törődik vele. Ha azt megtudtad mondani, hogy nem kell a turisruha (ami sokszor minőségibb, mint a kínaiak), akkor azt is meg tudod neki mondani, hogy nem akarod, hogy elvigye. Így nem a saját gyerekedet kell eszközként használni, hogy ő ne szeresse, ne akarjon vele menni! Jobb a nyílt beszéd, mint egy befolyásolható kisgyerek fejét teletömni, mert vigyázz nehogy visszafelé süljön el, vagy visszakapd. Szerintem örülj, hogy foglalkoznak a babáddal, bár nem is az ő unokájuk, és ne akarj egy kis gyereket felhasználni! Ha valami nem tetszik, mond az anyósod szemébe!
2009. márc. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
92%
Borzasztó, h' ezt vetted a fejedbe. Nyilván nem teszel le róla az itt olvasott válaszok kapcsán, csak ne felejtsd el, h' az élet igazságos. Nem napi szinten, de összességében mindenképpen. Kíváncsi vagyok, mit fogsz szólni, ha a gyereked megtudja, h' nem az az apja, akit annak hisz. Akkor majd átélheted, h' milyen, amikor egy gyerek ellened fordul, és "nem szeret annyira, nem akar veled sehova menni". Egyébként - ahogy előttem is írta valaki - a kicsi érezni fogja, h' te nem bírod az anyósod, úgyh' magától fog kialakulni ez a helyzet.
2009. márc. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

A turkeszos cuccokat én is ráadoma picire,ami szép és aranyos,de amiket az anyósom idehoz,az valami borzasztó.Nagyon csúnyák,ó divatúak!És ez a banya nem jó szándékkal mondja azt,hogy vigyázzak rá!!!Tudom,ISMEREM!!Sajnos!Egyébként 28éves vagyok!

Ja,és ha a pici valaha is megtudja,hogy nem az igazi apukája neveli,azt hiszem,hogy nem én leszek az akit utálni fog!!!

2009. márc. 8. 20:55
 10/12 anonim ***** válasza:
74%
Dehogy nem, pont hogy te leszel az! Te leszel a kézzel fogható, akin le tudja vezetni a dühét.
2009. márc. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!