Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyák napja? 2 gyerekem van...

Anyák napja? 2 gyerekem van egy 4 éves meg egy 10 hónappos plussz 13 hetes babás vagyok?

Figyelt kérdés
És az apjuk egy szál virágot nem adott a kezükbe hogy odaadják:(Azt mondta minek még kicsik majd ha megnőnek.Látta hogy rosszul esett és megbántott és azt mondta jaj ilyen hülyeségen besértődsz?Na nem k.cs.g?Karácsonyra 400.000-ből kaptam egy dove csomagot(szappan,spray,tusfürdő)Szülinapomre semmit az is karácsonykor van.Elba.zta a húsvétot is....:(
2011. máj. 1. 20:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szomorú hogy ilyen felelőtlen a párod.Remélem idővel észre magát.
2011. máj. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Igen szerintem majd akkor mikor összepakolok és elhagyom.Nem az ajándékozáról van végül is itt szó hanem az hogy ezek szerint lesz@rja a fejem nem törődik avcval nekem mi a jó mi a nem csak neki legyen jó meg kifelé mutathassa nagy minta férjet minta apukát!
2011. máj. 2. 14:05
 13/14 anonim ***** válasza:

7.18 -as vagyok.Szerintem ez nálatok már nem az ajándékokról szól...A szavaidból úgy érzem ez a kapcsolat kihűlt vagy a párod egy oltári bunkó!Ne haragudj,hogy ezt írom!

Abszolút megértelek,főleg ha az ember állapotos jobban érzékeny.

Párterápia,beszélgetés?

2011. máj. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
jesszus!:O Együtt maradtál végül is ezzel az emberrel, kérdező? Vagy kiadtad már az útját?
2014. aug. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!