Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyák napja? 2 gyerekem van...

Anyák napja? 2 gyerekem van egy 4 éves meg egy 10 hónappos plussz 13 hetes babás vagyok?

Figyelt kérdés
És az apjuk egy szál virágot nem adott a kezükbe hogy odaadják:(Azt mondta minek még kicsik majd ha megnőnek.Látta hogy rosszul esett és megbántott és azt mondta jaj ilyen hülyeségen besértődsz?Na nem k.cs.g?Karácsonyra 400.000-ből kaptam egy dove csomagot(szappan,spray,tusfürdő)Szülinapomre semmit az is karácsonykor van.Elba.zta a húsvétot is....:(
2011. máj. 1. 20:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
37%
te meg a szerető hitves vagy,aki ha mérges is esetleg valamiért a férjére, nem beszélne róla úgy mint egy parasztról, hiszen szereti,tiszteli és őt választotta gyerekei apjának....
2011. máj. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
20%
ennyit érsz vazze. De te választottad, senki nem kötelezett rá, hogy egy k.cs.g-höz menj hozzá.
2011. máj. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
65%

Ne haragudj, de tényleg nem értelek. Láthatóan elégedetlen vagy a házasságoddal, és bár én életigenlő vagyok, de megkérdezhetem, hogy miért vállalsz egy harmadik gyermeket is?

Egyébként a négy éves gyermek már egyáltalán nem kicsi ahhoz, hogy köszöntse az édeanyját...

2011. máj. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
38%
Hát jó nagy hülye vagy, hogy ezt hagyod, hogy így alázzon! Erről te is tehetsz.
2011. máj. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
47%

Hogy lehet 400 ezerből Dove csomagot venni????? Én el sem tudom képzelni, hogy mennyi kozmetikum lehet az, talán életemben nem vettem ennyit.

Amúgy én is sajnállak, látszik, hogy mi a fontos a férjednek.:( Nem lehet egy boldog kapcsolat a Tiétek.

2011. máj. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
51%

Hú, de bunkó anyukák válaszoltak neked!! Sajnálom :S Még rúgjatok belé egyet, hajrá!!

A kérdésedre reagálva: én sem kaptam semmit, de ezt tudtam előre, az én férjem sem az az ajándékozós típus. Hidd el, sok férfi nem érti ezt az egészet, nekik ez nem fontos. Én majd akkor fogok anyák napjára kapni valamit, ha az óvónők "készíttetnek" a gyermekemmel ajándékot. na, addig tuti nem. De nem ez a lényeg, hanem az "egészet" nézd. Ha alapvetően jól elvagytok, akkor ne fújd fel a dolgot, mi értelme van kierőszakolni egy szál virágot?

Esetleg lepd meg apák napján, ha kapcsol, talán neki is eszébe jut legközelebb... Kerekedj felül az egészen, és ez legyen a legnagyobb problémád!!! :)

2011. máj. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Kedves utólsó.Hidd el nem érdekel, minősti őket a válaszuk.Nem értik sztem meg hogy ha így is beszélek annak oka van és nem csak ez hogy anyák napján nem tisztelt meg ennyivel hanem a karácsonyt szülinapot húsvétot így szépen elcseszte!Én a szülinapján reggel elkezdem a sütés főzést,bármi esemény van és kiteszek magamért és nem lennék felháborodva ha Ő meg nem semmibe venne.Egyik válaszoló félre értett nem 400000-ért kaptam dove csomagot hanem volt 24-én annyi a zsebében és arra nem méltatott hogy egy könyvet vegyen karácsonyra meg szülinapomra hanem mint egy idegennek avval szúrta ki a szemem.Amikor nem voltak még gyerekek én is dolgoztam elég jól kerestem ő is volt pénzünk és a családjának még akkor is ajándékot vett mikor elfingották magukat.De nem szájalok nem érdekel már.Tegnap kicsit kibuktam rosszul esett azért írtam de a kedves első és második válaszoló kitett magáért hogy a földönfekvőbe még egyet belerúgjon.Sikerült nekik.És még én érzem magam egy mocskos házsártos szemétnek mert szegény férjem olyan odaadó és figyelmes és én meg hisztizek!!!
2011. máj. 2. 06:47
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Sajnos hasonló cipőben jártam én is 8 évig.A volt férjemtől sosem kaptam ajándékot sem szülinapra sem bármilyen alkalomra.Ő neveltetéséből adódóan volt ilyen.Elkényeztetett H...gyerek volt aki mindig kapott,de sosem adott.Anyák napján még a saját Édesanyját sem köszöntötte!!!!Aztán ahogy összekerültünk én minden alkalomkor elmentem venni a szüleinek vagy neki ajándékot,hogy adjuk át.Természetesen ha neki volt alkalom akkor ő is kapott.Ha viszont én nem kaptam akkor jeleztem a nem tetszésem hol szebben hol csúnyábban!!Egy idő után megtanult ajándékozni.Már 7 éve külön vagyunk van egy közös gyermekünk,de anyák napján még mindig köszönt!Szerintem jelezd a férjed felé a nem tetszésed.Mond meg neki,hogy mennyire rosszul esett.Illetve ha neki lesz szüli vagy névnap próbálj te is közönyös lenni.

Kitartást!Nevelhetőek csak nehezebben mint a gyermekeik!!!! :)

2011. máj. 2. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Kedves utólsó.Tudom miről beszélsz.Pl karácsony szülinapom egyben van mint említettem és mondtam neki hogy nem kérek sok mindent hanem csak egy használt telefont mert amim van annak betört a képernyője.Használtan kinéztem egyet 12.000-ért és mikor megláttam a fa alatt a dove csomagot és látta csalódott arcom azt mondta hogy azért mert ne követelőzzek.Én nyomtatót vettem neki farmert, pulcsit meg tényleg mindennap a szeretet ,hazajön kiszolgálom még a fürdővízet is én engedem meg neki.És nálunk nincs ez hogy ő nem ajándékoz.Mert mint írtam a rokonság mindig mindenre kap ajándékot.Felhozok egy példát.Tavaly kezdte el idáig mindig kaptam tőle na mindegy írom.Augusztusban van a névnapom.A huga is és a kisebbik lány is meg én is egy nevet viselünk.Ők vidéken laknak.Elment anélkül reggel hogy felköszöntött volna haza jött megint nem szólt.Este 6-kor csörög a telefon hugika az szia bátyó nem jöttök le ?Bátyus szalad.Be a kocsiba írány vidék.Kiszáll a virágosnál hoz 2 kb.3-4000 ft-os csokrot be a közértbe ott raffelót 3-at.Na gondolom legalább vett nekem is egy desszertet mégse felejtett el.Bemegyünk a lakásba puszi puszi boldog névnapot huginak meg a lányának a virág a raffalo plussz a 2 névnaposnak 10.000 a nagyobbik lánynak 5000 plussz a raffaelo.Csak néztem.A sírás kerülgetett megittunk egy kávét és haza indultunk.Akkor nem bírtam elsírtam magam erre úristen milyen irigy vagy te és a kezembe nyomott 5000 ft-ot itt van vegyél magadnak valamit.Na akkor begurultam és a pofájába vágtam hogy nekem nem a pénz nem az ajándék kell és nem is az hogy elhalmozzon hanem mondjuk a figyelmesség jól esett volna hogyha már tudja hogy leindulunk és névnapot köszönteni akkor engem illetett volna meg az elsőbbség nem???
2011. máj. 2. 07:58
 10/14 A kérdező kommentje:
Ja kifelejtettem karácsony előtt két hét héttel a két unokahúg akiket a névnapos dolognál is emítettem mondták hogy hajvasalót, playboyos ágyneműt, playboyos parfümöt ,meg egy digitális fényképezőt kérnek.A húga mondta ezt nekünk és kivette meg a drága párom.Ők megkapták!!!!Egyik lány 17 másik 19.Mérgembe prímitiv lettem és beolvastam neki.Elég csúnyán el is szégyelltem magam.Mondtam hogy majd akkor ha hiánya van szaladjon le vidékre és intézze el a két unoka hugát ha azokat mindenbe előre veszi.
2011. máj. 2. 08:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!