Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hormonzavarra duphastolt...

Hormonzavarra duphastolt szedek! Meghízhatok tőle?

Figyelt kérdés
Fél éve volt egy vetélésem és azóta nem jöttem rendbe!Elmentem a dokimhoz és megvizsgált,azt mondta belülről vérzem ezért szedjem ezt a gyógyszert/duphastol/.Megjött a mesim mindig pontossan és 5 napig tartott.Csak ahogy ez abbamaradt 2 napra rá mindig barna folyás jelentkezett görcsökkel és derékfájással.Kérdésem az lenne szedett-e v.ki ilyet és vett-e magán észre változást.Mármint meghízott-e?
2009. márc. 6. 11:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nem szedtem ugyan, vagyis terhesség alatt igen, de a cél ugyanaz. Progeszteronpótlás. Ez nem fog hízlalni, ne aggódj.

Valószínűleg azért barnázol mensi után, mert a progeszteronszint alacsony. Ez a gyógyszer rendbe fogja hozni!

2009. márc. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A barátnőm és én is szedtem a 14.hétig.Mindkettőnre ez idő alatt 6kg jött fel,utána már alig.Hogy ezért vagy nem azt nem tudhatjuk.
2009. márc. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat!
2009. márc. 7. 17:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!