Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hormonzavarra milyen teát igyak?

Hormonzavarra milyen teát igyak?

Figyelt kérdés
Hosszú pecsételő vérzésem van minden ciklusban! Gondoltam elkezdek gyógyteákat fogyasztani. Nagyon szeretnénk már babát, de 8 hónapja semmi! Ha van vérzésem aközben is ihatom a gyógyteákat!
2010. dec. 3. 14:32
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Ne a tuneteket enyhisd, hanem az okot szuntesd meg. Konzultalj az orvosoddal a lehetosegekrol.
2010. dec. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Minden orvos csak azt mondja, hogy várjak még egy hónapot, na meg még egyet, hátha rendbe jön, na meg szedjek fogigátlót. Csak azt nem győzöm hangsúlyozni, hogy babát szeretnénk, és már 3 éve nem szedem a gyógyszert és ilyen a vérzésem!
2010. dec. 3. 14:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Én most voltam hormonvizsgálaton, minden rendben, mégis barnázok minden mensi előtt 7 napig! Nem tudok vele mit csinálni :(
2010. dec. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én cickafarkot ittam felfázásra. Mellékhatásaként rendbetette a hormonjaimat és terhes is lettem.

Itt olvastam még a palástfű teáról. De arról nekem nincs tapasztalatom.

2010. dec. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Mielőtt elkezded saját magad kezelgetni, menj el endokrinológushoz. Megnézi, melyik hormonddal van baj. és arra ad gyógyszert. Ha még akkor is ragaszkodsz a teákhoz, legalább már tudni fogod, melyiket érdemes. Nem mindenkinek segítenek, és lehet, hogy nagyobb bajt csinálsz, mintha nem nem kezelnék a betegséged!

Magándoki foglalkozik veled akkor is, ha még nem telet el 2 év. Sajnos sztk alapon csak akkor fognak veled foglalkozni, ha már ennyi ideje nem jön a baba. Szerintem ne várd meg, a problémák nem oldódnak meg maguktól.

Mielőbbi babásodást!

2010. dec. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!