Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért van manapság egyre több...

Miért van manapság egyre több vírus, baci?

Figyelt kérdés

Annó az én időmben szinte ismeretlen volt pl. az entero vírusos megbetegedés, vagy legalábbis nem olyan gyakori, mint manapság.

Az én időmben alig volt beteg gyerkőc, mostmeg minden nyavaját elkapnak.

Vajon miért?


Ja, 31 éves vagyok.


2009. márc. 5. 13:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem csak az orvostudomány fejlettebb, több mindenről tudunk, mint annó a "te idődben"-ez jó volt, azt hittem nagymama vagy:-)

Na meg minden anya annyira óvja a kicsijét, hogy semmi immunrendszere nincs a kicsinek, persze, hogy elkap mindent, és minden tüsszentésre viszik orvoshoz, és nyomják bele az antibiotikumot, ami azt a kevés jót is kiöli belőle, ami van benne...

Mindig felhozom példának, hogy egy olyan városrészben laktam, ahol sok kisebbség volt. Tavasszal, 10-15 fokban a földön ülten mezítléb, a földről ettek-és láss csodát, semmi bajuk nem volt... vajon miért?..:-)

2009. márc. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mert már a kisgyerekekbe tömik feleslegesen a sok agyonreklámozott gyógyszert.

Meg 10-15 fokban is úgy felöltöztetik a gyerekeket, mintha mínusz lenne.

A fiamnak fájt a torka, taknyos volt, köhögött, adtam neki lándzsás utifű szirupot, c-vitamint, itta a citromros mézes hársfa és csipkebogyóteát, infralámpázott és "láss csodát" elmúlt neki.

2009. márc. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
a vírus egy élő lény . bizonyos vírusok összeállnak hogy fent maradhassanak és legyőzhesék a különféle orvosságot ezért ok is fejlődnek ...ezért van több vírus manapság
2009. júl. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!