Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fájhat a hasa egy tápszeres...

Fájhat a hasa egy tápszeres babának ha nem bírja ki a 3 órát az étkezések között és előbb eszik?

Figyelt kérdés
A kisfiam kezdetek óta kap tápszert a cici melett, mert nagyon kevés a tejem. Sajnos van, hogy nem bírja ki a 3 órát és előbb eszik tápot. Lehet ettől hasfájós? Az biztos hogy a gyors evés miatt van, hogy sok levegőt nyel, ezért használjuk az infacolt, de nem tudom a hasfájás összefügghet-e azzal, hogy előbb eszik időnként.
2011. ápr. 22. 19:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Nalunk soha nem volt gond emiatt. A nagyobbik gyermekem az elejetol tapszeres volt, mert egyaltalan nem volt tejem, de o sem birta ki a harom orat eleinte, mert volt, hogy alig ivott, bealudt, fel ora mulva folytatta volna. En adtam neki, nem birtam hallgatni az ehes orditast csak azert, hogy nehogy hasfajos orditas legyen. Hala Istennek nem volt gond.


A masodik fiamnak jutott valamennyi anyatej, de nem sok es nagyon lassan is cicizett. Az elso ket-harom hetben volt, hogy kb egy-masfel oran at cicizett (mondjuk nem sokat, mert nem sok tej volt), aludt utana fel orat, majd potlast adtam. Szoval a keves tej/potlas parositasban sem sikerult betartani a harom orat. O sem volt hasfajos.


En azt mondom, hogy amelyik baba hasfajos tipus az igy is, ugy is az, legalabbis az ismeroseimnel ezt tapasztaltam.

2011. ápr. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!