Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Adnátok a születendö gyerekete...

Adnátok a születendö gyereketeknek Gabriela nevet?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 21. 23:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

En nem.

Nem azert, mert csunya!Szamomra van szebb nev es ennyi.

2011. ápr. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Bocsi de nem Gabriella?

Nekem amugy kozombos. A Gabi becezest nagyon nem szeretem.

Van egy 1 eves kislany az ismerosi korben akit igy hivnak , Ot teljes neven szolitjak, nem becezik.

2011. ápr. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szép név,de névválasztáskor eszünkbe sem jutott.De ha úgy adódna,miért ne.

Viszont valóban hosszú t.

Gabriella.

2011. ápr. 22. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi csajok.Amúgy tudom,hogy magyarul Gabriellának hívják,irják,nekem tetszik ha idegen nyelven Gabrielának van írva.Amúgy én kizárólag Gabikáznám,nekm az szimpatikus.Igazatok van,sok szép név van még ezen kívül.Egyébként én nem Magyarországon élek.
2011. ápr. 22. 14:17
 5/11 anonim ***** válasza:
Szia.Anyukám Gabriella és kislányom 2.neve lett az..:D nem bántam meg :D
2011. máj. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mostanában szerintem kevesen adják, de ha neked tetszik akkor bátran. Szép név!
2011. máj. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A Gáborokat is Gabinak becézik ezért nem adnám a lányomnak. Ennek ellenére szerintem nagyon szép név.
2011. máj. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Engem úgy hívnak, nem nagyon szeretem, főleg teljes hosszában. A Gabit használom, Gabócát is szívesen hallom, de a Gabikától kiráz a hideg. Mondjuk ki az, aki szereti a saját nevét? :) Szüleimnek, férjemnek, rokonoknak persze tetszik.

Ha lányom született volna, nem adtam volna neki. Mostanság nem nagyon hallottam róla, sem ovi, sem ismerősök körében, hogy vkit így hívnának. Nagyon ritka név lett.

2011. máj. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is Gabriella vagyok. A név tetszik, de még leírni is szokatlan, nem gyakran szoktak így hívni. Szinte csak űrlapokon és telefonos bemutatkozáskor használom, persze ez gondolom szokás kérdése. Gabinak becéznek, a férjem és a 2,5 éves kisfiam pedig Gabikának, tőlük ez jól esik, másoktól furcsa. Csak somolygok, amikor a fiam játszik és mondogatja:"Gabriella", így azért már kedvesebb lett számomra.

A férjemet egyébként Gábornak hívják, (őt nem becézzük), és ebből kifolyólag eszünkbe sem jutott a babaváráskor még egy Gabit a "családba iktatni":-)

2011. máj. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

szia,


Édesanyámat így hívják (csak a magyar megfelelőjén) és nekem nagyon tetszik!! :)


Ági

2011. máj. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!