Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mik azok a dolgok, amiket...

Mik azok a dolgok, amiket szülés előtt meg tudok venni magamnak és a babának a gyógyszertárban egészségpénztár kártyára?

Figyelt kérdés
2009. márc. 4. 10:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A babának:babaolaj,babafürdető,hintőpor,steril gézlap,70%os alkohol,popsitörlő,pelenka

Magadnak:betét(szülés utáni vérzésre)én Tena Lady-t vettem,vatta(mert vizit alatt nem lehet rajtad betét),géz(hogy a vatta ne ragadjon rád),esetleg mellszívó.

Asszem ezekre lesz először szükséged,és ezeket mind megkapod a gyógyszertába egészségkártyára.

2009. márc. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az előttem válaszolót még kiegészíteném pár dologgal, amit én is megvettem egészségkártyára:

-orrszívó, lázmérő, aventes tárolópohár, cumisüveg, cumi

-haskötő a szülés utánra

A védőnőm azt mondta, hogy olajat, hintőport, fürdetőt, popsikenőcsöt ne vegyek előre (csak a köldökápoláshoz az alkoholt) mert mindent amire szükség van felírja nőgyógyász vagy a gyermekorvos majd ha jövünk haza a kórházból! Akkor pedig a férjed is el tud szaladni érte a gyógyszertárba!

Jó babavárást!

2009. márc. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
garmastan kenőcs a melledre.
2009. márc. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az első vagyok.Én azokat amiket az utánam levő írt,szülés után vettem meg.Nekem is azt mondták a gyógyszertárba,hogy felírják ezeket a dolgokat,de én megkérdeztem a dokimat,azt monda,hogy már egy ideje nem írják fel.Ez Nagykanizsán volt,lehet,hogy máshol máshogy van.
2009. márc. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mellszívó, légzésfigyelő, orrszívó,haslekötő szülés utánra, anyatejtároló
2009. márc. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!